"Нашоукраїнці" Львова ініціюють створення єдиної демократичної партії

4 лютого 20082030

Львівська міська організація партії "Народний Союз Наша Україна" поширила звернення до учасників Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" у місті Львові з пропозицією розпочати об’єднавчий процес і створити єдину політичну партію до 1 червня цього року, - повідомили ZAXID.NET в ЛМО НСНУ.

Подаємо текст звернення в повному обсязі:

"Ще напередодні позачергових парламентських виборів, 2 серпня 2006, партії "Народний Союз Наша Україна", "Вперед, Україно!", "Народний рух України", Українська республіканська партія "Собор", Українська народна партія, "Християнсько-демократичний союз", "Пора", Партія захисників Вітчизни і Європейська партія створили Блок "Наша Україна - Народна самооборона" для участі в позачергових виборах до Верховної Ради та зобов’язалися до кінця 2007 року створити єдину національно-демократичну політичну силу.

Результати позачергових виборів продемонстрували, що українське суспільство підтримує ідею об’єднання демократичних сил і прагне цього. Ми не можемо зігнорувати це прагнення, знехтувати обіцянками перед виборцями. Львів завжди був попереду політичних перетворень в країні, ініціював і втілював їх.

Ми, члени Львівської міської організації політичної партії "Народний Союз Наша Україна", пропонуємо розпочати процес об’єднання демократичних сил в єдину потужну партію, діяльність якої скеровуватиметься на захист національних інтересів України, консолідацію нації, розбудову демократичної правової держави та формування громадянського суспільства, розвиток національної економіки та зростання добробуту громадян до визначеного терміну, але не пізніше 1 червня 2008 року.

У випадку порушення домовленостей та не виконання зобов’язань перед виборцями, ми, Львівська міська організація політичної партії "Народний Союз Наша Україна", залишаємо за собою право самостійно брати участь у наступних виборчих кампаніях".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук