Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію Франції по боротьбі з «Ісламською державою»

СвітАндрій Стець, 21 листопада 20152731
Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію Франції по боротьбі з «Ісламською державою»
фото Reuters

Рада Безпеки ООН одноголосно прийняла внесену Францією резолюцію, що закликає країни подвоїти зусилля для запобігання та придушення терористичних нападів екстремістських угруповань, повідомляє російська служба ВВС.

Країнам - членам організації також рекомендовано припиняти фінансування тероризму і перешкоджати поїздкам бойовиків в Ірак і Сирію.

«Ісламська держава» являє собою глобальну і безпрецедентну загрозу міжнародній безпеці», - йдеться в тексті резолюції.

У документі засуджуються напади в Анкарі, Бейруті та Парижі, а також знищення російського авіалайнера над Синайським півостровом.

У преамбулі тексту підтверджується «повага до суверенітету, територіальної цілісності, незалежності та єдності всіх держав у відповідності з цілями і принципами Статуту ООН», а також наголошується, що «тероризм у всіх його формах і проявах являє собою одну з найбільш серйозних загроз міжнародному миру та безпеці».

Проект резолюції був представлений Францією напередодні. Як відзначають спостерігачі, в деякому сенсі французький документ конкурує з проектом резолюції по боротьбі з тероризмом, який днем раніше Росія внесла в Раду Безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук