Радіо «24» оновило сайт. Найкраща музика і факти

Костя Беглов, 12 березня 201321621
Радіо «24» оновило сайт. Найкраща музика і факти
Радіо «24» має оновлений сайт

Радіо «24» після двох років успішної роботи на українських хвилях запускає свій повноцінний сайт. Проект задумувався, як простий, швидкий і зручний сайт з великою кількістю зручних можливостей.

На сайті можна слухати улюблену музику в онлайн-режимі і, не відриваючись від найкращих композицій, читати новини.

Також автори проекту запустили найбільший архів програм власного виробництва, який постійно поповнюється і розширяється.

На першому екрані сайту Радіо «24» користувачі одразу бачать картину дня.

 

«Забудьте про маленькі ілюстрації до новин, на яких ледве можна розібрати дійових осіб. Ми знаємо, що ілюстрація — одна з найважливіших складових якісної новини, тому відвели для неї велике і помітне місце», — розповів один із авторів проекту Костянтин Бєглов.

Команда сайту створила «Рекомендований» плейлист, який узгоджується зі списком композицій, що лунають у прямому ефірі. Крім цього, користувачі мають можливість створити власний «Улюблений» плейлист, в якому можуть збирати свою улюблену музику.

«Якщо ж композиція набридла або ж взагалі не подобається, користувач може використати функцію ігнорування, завдяки якій він більше не бачитиме пісню у плейлистах», — повідомляють у Радіо «24».

Головні події дня зібрані компактно на одному екрані, відтак користувач позбавляється необхідності гортати нескінченні стрічки новин.

На головній сторінці сайту Радіо «24» зібране усе, що необхідно сучасній людині, щоб бути в курсі останніх подій і не випадати з ритму життя.

«Сухі програми? Ні, нам таке не подобається. Ми пішли іншим шляхом і вирішили ілюструвати кожну нашу програму актуальною ілюстрацією. Слухати або читати — дуже добре. Але бачити те, з чим маєш справу, — ще краще. Також ми публікуємо розшифровку, щоб користувач не відривався від прослуховування музики. Звісно, послухати програму також можна», — додали на Радіо «24».

Автори проекту також зазначили, що нинішня версія сайту — перший крок на шляху представництва Радіо «24» в Інтернеті.

«Сайт розвиватиметься. Це безперечно. Ми постійно робитимемо його більш зручним, більш інформативним, якомога об’єктивнішим. Радіо “24” — найкраща музика і факти. Без компромісів», — підсумували автори проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук