Рахункова палата перевірятиме фінансові справи аеропортів «Бориспіль» та «Львів»

Аудитори з'ясують, чи ефективно використовують майно держпідприємств та виділені гроші

Рахункова палата проводить перевірку ефективності використання коштів бюджету та управління держмайном в аеропортах «Бориспіль» та «Львів». Про це повідомила прес-служба відомства.

«Відповідний аудит, у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору вже розпочався у Міністерстві інфраструктури, Державній авіаційній службі та у аеропортах «Бориспіль» та «Львів», – йдеться у повідомленні.

Аудитори зокрема оцінять, наскільки розпорядники та одержувачі бюджетних коштів результативно, законно, економно та продуктивно їх використовують, та чи ефективне управління майном держпідприємств.

«За результатами перевірки об'єктам контролю будуть надані рекомендації щодо ефективності виконання повноважень у сфері авіатранспорту та використання повітряного простору України», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, 2018-го пасажиропотік українських аеропортів становив 20 мільйонів людей. Зокрема, Львівський аеропорт ім. Данила Галицького за рік обслужив майже 1,6 млн осіб, збільшивши пасажиропотік на 47,9% (порівняно з 2017 роком).

Загалом українці стали менше їздити наземним транспортом і більше літати – авіатранспортом 2018 року скористалося на 17% більше пасажирів, ніж 2017-го.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук