Реабілітаційний центр отримав сухий басейн та музичні інструменти

Вихованці Галицького центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я» у Бурштині віднедавна мають змогу займатися у оздоровчому  басейні  –  сухому басейні, «наповненому» кольоровими кульками. Також  для центра придбали  музичні інструменти – дітлахи будуть  навчатися грі на них. Придбання стали можливими завдяки участі реабілітаційного центру у конкурсі від  ДТЕК  «Місто своїми руками».

Центр став одним із 16 переможців цьогорічного конкурсу, який вже третій рік поспіль організовується спільними зусиллями компанії ДТЕК, міської влади та ініціативних бурштинців.

Облаштування сухого басейну та музичні інструменти  обійшлися у 30 тис. грн.  Ці кошти надав ДТЕК. Вже у жовтні реабілітаційний центр «Довір'я» долучиться до всеукраїнського  фестивалю «Горицвіт» для дітей з особливими потребами, де діти з Бурштина гратимуть на нещодавно придбаних музичних інструментах.

Минулого року, також як переможець конкурсу «Місто своїми руками»  центр «Довір'я» отримав кошти на закупівлю мультимедійної техніки, столів, парт та іншого необхідного обладнання.

«Ми завдячуємо ДТЕК та Бурштинській ТЕС за те, що змогли багато чого зробити для наших діток. Адже, коли ми відкрилися, то зовсім нічого не мали. А зараз ми маємо і парти, і чим займатися, і матеріали та додаткове обладнання для дозвілля. Також дуже важливою для нас була поїздка дітей і батьків до відпочинкового комплексу «Легенда», котру профінансувала ДТЕК Бурштинська. Там діти мали можливість гарно відпочити, а батьки пройти навчання та тренінги з психологами», — каже директор центру та мама дитини з особливими потребами Наталія Кец.

Водночас, за словами жінки, у центрі катастрофічно бракує місця для відвідувачів і це на сьогодні залишається головною проблемою.

До допомоги центру реабілітації активно долучалися і місцеві мешканці, зокрема, працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС.

У червні вони разом організовували волонтерський збір коштів та зібрали 23 тис. грн.

«За ці кошти нам вдалося придбати багато потрібних речей для центру: два велосипеди, музичний центр, порохотяг та багато різної канцелярії», — розповів голова ініціативної групи мешканців, інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС Арсен Александрів.

За словами директора департаменту зі сталого розвитку ДТЕК Енерго Вікторії Гриб, найближчим часом у приміщенні центру планують зробити ремонт, а в майбутньому — знайти додаткові площі.

«Важливість проекту допомога центру реабілітації «Довір’я» в тому, аби суспільство зрозуміло, що таким діткам слід допомагати. Діти повинні брати участь у житті спільноти, бути її дієвою частиною, а не жити поруч. Думаю, зараз діти і вихователі центру «Довір’я» відчувають, що про них думають і їм допомагають», — каже Вікторія Гриб.

У День міста, що пройшов в Бурштині 19-20 вересня, всі охочі на ярмарку мали змогу придбати різноманітні вироби, виготовлені власноруч  виховацями «Довір'я». Кошти, вилучені від продажу виробів, центр витратить на паломницьку поїздку дітей і батьків до Гошева.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук