Реформа Військово-морських сил

Чергова спецоперація Росії

БлогиБогдан Яременко , 19 листопада 2014 76
Богдан Яременко
Дипломат, громадський діяч, голова правління БФ «Майдан закордонних справ»

Складна ситуація. Взагалі складно весь час приносити погані новини. А ще складніше, коли не можеш при цьому розказати всього.

Так, ось не можу сказати всього, але мушу розповісти, що в Україні намічається реформа Військово-морських сил, в результаті якої вони зникнуть, як самостійний рід військ, а центр управління того, що залишиться від ВМСУ, буде переміщено з Одеси в інше місто.

Ця реформа - це повна х...я. Це поховає не лише будь-які плани на існування морського компоненту ЗС України, це значно ускладнить, якщо не унеможливить повернення Криму, це зробить нас беззахисними з боку моря, поставить під загрозу морські торговельні шляхи (а це величезна частина нашого економічного благополуччя).

Щоб наглядно пояснити, що таке відсутність флоту - один приклад. Відомі вишки Бойка розташовані зараз на чорноморському шельфі на відстані вдвічі ближче до Одеси, ніж до Крмиу. Але контролюються росіянами. При цьому біля них постійно відбувається патрулювання суден ЧФ РФ.

Загалом, окремим кримінальним епізодом втрати Криму - є втрата нашого флоту. Тепер Україна замкнена в північно-західній улоговині Чорного моря, позбавлена маневру. Це ставить під загрозу економіку, торгівлю і скувало великі сухопутні сили, необхідні для захисту узбережжя. Зараз би ці сили ой як були потрібні на Сході.

Плани знищення ВМСУ - це чергова спецоперація Росії. Їх реалізація буде державною зрадою. Це, до речі, один з наслідків відсутності кадрової політики в державі. Наша держава мислить, як сухопутний щур. Морська громадськість (представники приморських регіонів та морської галузі) не мають представництва ні в цивільних, ні в військових центральних структурах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук