«Регіонали! Геть руки від української землі», - з пікету у Львові

2 травня 201169814

2 травня біля стін Львівської обласної ради близько 100 осіб, серед яких представники громадської організації «Сокіл», ВО «Свободи» та симпатики цих організацій провели пікет проти політики, яку проводить нинішня влада, проти дій уряду та коаліції, в яку входить і «Партія регіонів», і КПУ.

Про це ZAXID.NET повідомив представник «Соколу» Олексій Молдован.

На плакатах пікетувальників були написи - «Регіонали! Геть руки від української землі», «Регіони+КПУ=підвищення цін», «Геть червоний секонд хенд». Біля пікетувальників було помічено представників ВО «Свобода» Ірину Сех та Руслана Кошулинського.

«ГО «Сокіл» - це патріотична організація, займається фізичною підготовкою, розвитком української мови та української культури», - зазначив Олексій Молдован.

На уточнююче запитання ZAXID.NET ,  чому пікет відбувається саме сьогодні, і кого вони пікетують біля стін непрацюючої Львівської облради та облдержадміністрації, Олексій Молдован зазначив, що по вул. Винниченка їздять машини, їхній пікет – це звернення до громадськості, зокрема звернення до громадськості через ЗМІ, які тут присутні. Також він зазначив, що їхня акція «не має ніякого відношення до акції комуністів».

Однак, як повідомив кореспондент ZAXID.NET , коли розпочалися сутички з представниками комуністів, пікетувальників-«соколят» можна було побачити біля комуністів.

Дві групи пікетувальників – «комуністів» та «соколят» роз’єднувала територія скверу, яку по периметру охороняла міліція. Всередину не пускали нікого, в тому числі представників ЗМІ. На запитання до міліціонерів, чому не можна пройти всередину, правоохоронці зазначили, що вони виконують свої обов’язки, їм дано наказ тут стояти і нікого не пускати, а про все решта – потрібно запитувати керівництво.

Коли й комуністів не пустили на територію навпроти Львівської ОДА, почалися невеликі заворушення. Чоловіки, які не пропускали комуністів на територію навпроти ОДА, згодом зізналися, що не хотіли, аби тут піднімали червоний прапор.

«Комуністам дали дозвіл на проведення акції 9 травня. А вони і першого, і другого, і так кожен день можуть вивішувати цей фашистський прапор червоний, який був при комуністах, і при німцях, тільки там свастика була, а при комуністах, серп і молот. І тим серпом і молотом нас заганяють в могилу далі. Це спеціально робить розбрат між Україною, між українцями західними і східними. Для чого це робити? Оце рішення верховної влади якраз і робить розбрат», - зазначив один із противників червоного прапора Василь Пронів.

Через неприємну ситуацію, що виникла, комуністи сіли в два маршрутні автобуси і поїхали на вул. Стрийську до Монументу Слави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 14

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук