Рекордна кількість росіян відмовилася від літнього відпочинку – соціологія

СвітЛюбко Петренко, 7 червня 20164190
Рекордна кількість росіян відмовилася від літнього відпочинку – соціологія

Майже половина росіян (46%) цього літа не поїдуть відпочивати. Про це свідчать результати опитування Левада-центру. Частка тих, хто відмовився від літнього відпочинку в порівнянні з 2015 роком зросла на 7 процентних пунктів. Це найвищий показник у цьому тисячолітті.

20% респондентів на питання, де вони будуть відпочивати, відповіли, що залишаться вдома і займуться своїми справами. 26 відсотків узагалі не мають наміру брати відпустку.

Про плани поїхати на дачу заявив 21% респондентів (останні два роки про це говорили 22%), в інше місто або село в Росії збираються, як і рік тому, 7% росіян, на Чорноморське узбережжя Кавказу – 5%, до Криму – 4% (рік тому було 5%). При цьому 74% опитаних повідомили, що ніколи не були в Криму і 59% заявили, що не збираються цього робити в найближчі роки.

За кордон цього літа планують поїхати лише три відсотки росіян (минулого року – 6%). Хоча в анкеті пункт «за кордон» не охоплює колишніх республік СРСР. Тож ще по одному відсотку (окрім згаданих трьох) заявили про плани поїхати в Балтію або інші республіки колишнього Радянського Союзу.

16% респондентів заявили, що поки що не вирішили, де проведуть свій літніх відпочинок цього року.

Опитування проведене 27-30 травня 2016 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб віком 18 років і старше в 137 населених пунктах 48 регіонів РФ. Дослідження проводилося вдома у респондента методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка не перевищує 3,4% для показників близьких до 50%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук