Рекультивацію сміттєзвалища у Грибовичах розпочнуть цьогоріч

ЕкономікаОксана Панчишин, 24 лютого 20157050

У проекті бюджету розвитку Львова на 2015 рік пропонується виділити 1 млн грн на розробку комплексного проекту з рекультивації полігону в с. Грибовичі, що поблизу Львова, 4 млн – на власне проект та ще 99 тис. грн – на виготовлення технічної документації з вибору інвестора під будівництво сміттєпереробного комплексу та полігону ТПВ.

Цьогоріч рекультивацію планують розпочати. Про це сьогодні, 24 лютого, під час «бюджетних» громадських слухань повідомив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, передає прес-служба Львівської міськради.

Це, наголосив він, – перший етап. Другим етапом буде питання підписання угоди. «Місто купувати землю не буде – воно, у взаємовигідних стосунках з тамтешньою територіальною громадою, підпише угоду щодо оренди в неї земельної ділянки та, своєю чергою, інвестуватиме в цю громаду відповідні кошти, у вигляді інвестицій у будівництво доріг, газопроводів, водопроводів, водогонів. Такі земельні ділянки є. Місто працює з цим вже не один рік», – додав Юрій Голець.

Як зазначив посадовець, відповідно до проекту і проведеної державної будівельної експертизи, терміни рекультивації Грибовицького сміттєзвалища становлять 10 років. Загальна ж вартість проекту – 213 млн грн.

Нагадаємо, сьогодні під час громадських слухань директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич представила громадськості основні показники бюджету розвитку Львова на 2015 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук