Ремонт на вул. Садовій у Львові обіцяють завершити 20 листопада

Головні новини Львова 24.10Ірина Панчишин, 24 жовтня 2016, 15:31 1017 1

Реконструкція 600 м вулиці Садової у Львові триває з липня цього року. Проект передбачає влаштування нового асфальтного покриття, місць для паркування, тротуари, велодоріжки, освітлення, а також озеленення.

На сьогодні підрядна організація ТзДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» виконало 80% необхідних робіт.

«Проклали ми каналізацію, поміняли повністю по всій вулиці, поміняний водопровід 450 діаметром. Це великий водопровід, який буде врізуватися на кільцевій на Петлюри і там на Кульпарківській», – пояснила директорка фірми-підрядника ШРБУ-65 Леся Магера.

На вулиці готують 84 місця для паркування, висадять 44 саджанці лип та каштанів, також кілька сотень кущів. Ремонтуючи вулицю, кожен вид роботи роблять одразу. Щойно тротуар і велодоріжки будуть готові, працівники висаджують зелень та встановлюють лавки.

«Ми намагалися показати новий погляд на вулицю, що вулиця проектується, не тільки дорожнє покриття, не тільки дорога робиться, а вулиця робиться в масштабах всієї вулиці від стіни до стіни будинків», – пояснив радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

Вартість робіт за проектом – майже 33,5 млн грн. Завдяки проведеному тендеру вдалось ще й зекономити. Вартість будівельних робіт за договором підряду – 25,904 млн грн. На цьому економія не закінчиться.

«Крім цього, працюючи з підрядником, ми зуміємо зекономити тут не менше одного мільйона гривень на об’єкті. Тому що була пропозиція щодо спрощення деяких конструктивів і дійшли спільної думки. Таким чином думаю цей об’єкт закриємо до 25 млн грн», – зазначив в.о. директора департаменту житлового господарства Юрій Голець.

Завершити ремонт підрядники робіт мають 20 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук