Реставрація ванн у Хмельницькому та Вінниці

Замовити якісну та професійну послугу Ви можете за телефоном: Хмельницький – 068-2-533-533 Вінниця – 068-8-533-533

Суспільствопромоція, 20 листопада 20182530

Ваша ванна покрилася подряпинами, жовтизною та плямами? Не поспішайте купувати нову – адже стару ще можна врятувати! Реставрація ванн, якщо її проводять професіонали, здатна повернути сантехніці і первинний глянець, і функціональність. До того ж, ця процедура допоможе зекономити кошти та дозволить користуватися оновленою ванною терміном від 10-ти до 15-ти років.

З ЧОГО ПОЧАТИ?

З пошуку досвідчених майстрів, які відповідають за якість своїх послуг не лише на словах, а й гарантійним талоном з мокрою печаткою та сертифікованими матеріалами. Так, компанія «Реставратор», що пропонує реставрацію ванн у Хмельницькому та Вінниці, відновлює ванни вже 17 років і за цей час завоювала довіру сотень клієнтів. Шукаючи професіоналів, зверніть увагу на ціну: якщо вона значно нижча за ринкову, варто задуматись, чи можна довіряти такій пропозиції? Врятувати від недобросовісних компаній допоможе і спеціальний сервіс для перевірки доменних імен (зокрема, wwhois), де можна дізнатися дату створення сайту та переконатися, «фейковий» він чи ні. Розмовляючи з майстрами по телефону, розпитайте детально про технологію реставрації, а також – про наявність гарантій, сертифікатів тощо. Спеціалісти компанії «Реставратор» охоче дадуть відповіді на всі ваші питання, адже нам нема чого приховувати. Ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, серед них і так званий рідкий акрил «Фінакрил» (Finnacryl), розроблений спеціально для ремонту і реставрації поверхні ванн у побутових умовах. «Фінакрил» містить імпортні компоненти «Byk Chemie» (Німеччина), «DOW» і «Du Pont» (США), що гарантують якісну реставрацію методом «наливної ванни» та є цілком безпечними для використання, бо не містять алергенів і токсичних речовин.


Ванна ДО реставрації

ЯКИЙ СПОСІБ РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН ОБРАТИ?

Вибравши майстрів, у яких ви впевнені, вам варто покладатися на їхні поради. Реставрація ванн може бути різною, залежно від цілей, які ви переслідуєте. Наприклад, косметичний ремонт сантехніки можна здійснити з допомогою ремкомплектів, усунувши найбільш помітні тріщини та сколи. Для того, щоб повернути ванні оновлений вигляд ще хоча б на 2 роки або додати яскравих акцентів інтер’єру, радимо обрати метод «Емалювання». Це бюджетна послуга, яка, тим не менше, здатна змінити сантехніку до невпізнання. Спеціалісти компанії «Реставратор» покриють ванну кількома спеціальними складами та залишать на просушування протягом 36-ти годин. За вашим бажанням емаль може бути не лише білою, а й синьою, зеленою, жовтою або червоною. Чітко витримана пропорція фарбника дозволить забезпечити якісну експлуатацію та індивідуальність вашого інтер’єру. Та найбільш рекомендований і визнаний фахівцями кращим – метод наливної ванни з рідким акрилом, який ми згадували вище. Головна перевага у його довговічності. Відреставрована таким чином сантехніка служитиме ще 10-15 років, радуючи вас міцною та красивою поверхнею. До того ж, «наливний акрил» універсальний та чудово підходить для реставрації сталевих, чавунних, акрилових, фаянсових і керамічних ванн будь-якої форми і розмірів. Компанія «Реставратор» пропонує також відновлення методом «акрилового вкладиша». Це, по суті, ванна у ванній: на спеціальну монтажну піну встановлюють вкладиш, який не лише повертає естетичні характеристики, а й робить ванну більш ергономічною, сповільнюючи вистигання води лише на 1 градус протягом півгодини.


Ванна ПІСЛЯ реставрації

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ТА СКІЛЬКИ ЧАСУ ЦЕ ЗАЙМАЄ?

Реставрація ванн Хмельницький та Вінниці від майстрів компанії «Реставратор» – технологічно виважений та послідовний процес, на який знадобиться кілька днів. Передусім, фахівці компанії забезпечать глибоке очищення старої поверхні з допомогою професійного інструменту з наждачними насадками. Процедура відбувається одночасно з подачею води, щоб уникнути потрапляння пилу та дисперсних частинок у повітря. Наступний етап – знежирення ванни, також є надзвичайно важливим, адже навіть найменші залишки жиру в майбутньому можуть спровокувати здуття та відставання акрилу. Використовуючи спеціальні розчини, майстри знежирюють і ретельно просушують ванну промисловим феном. І лише після цього приступають безпосередньо до реставрації – заливаючи рідкий акрил або наносячи спеціальними кистями емаль. Далі нове покриття сохне від 16-ти до 36-ти годин (залежно від методу реставрації), після чого оновленою сантехнікою можна користуватися.

ЧИ БЕЗПЕЧНА РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ДЛЯ ЗДОРОВ’Я МЕШКАНЦІВ?

Завдяки застосовуванню екологічно безпечних та нетоксичних матеріалів та чіткому дотриманню процедури реставрації, оновлення сантехніки майстрами компанії «Реставратор» є цілком безпечним як для дорослих, так і для дітей. Використовуючи сертифіковані гіпоалергенні речовини та розчини проводячи роботи з дотриманням усіх санітарних норм, ми забезпечуємо якісну реставрацію ванну у Хмельницькому та Вінниці з гарантіями безпеки та якісного результату. На кожен втілений в життя проект компанія «Реставратор» видає гарантійний талон з мокрою печаткою, тому що наша репутація є для нас найбільш цінним ресурсом.

ЯК ТРЕБА ДОГЛЯДАТИ ЗА ВІДРЕСТАВРОВАНОЮ ВАННОЮ?

Насправді оновлена сантехніка не вимагає спеціального догляду чи використання дорогих засобів. Достатньо уникати різкого перепаду температур і впливу агресивних хімічних речовин (наприклад, фарби для волосся, перекису водню, речовин з вмістом хлору, лугів та кислот). Для очищення такої сантехніки вистачить рідкого мила або теплого розчину оцту, а замість абразивних порошків краще скористатися м'якою губкою. За умови правильного догляду ванна, душові піддони, джакузі, відреставровані методом «наливного акрилу», будуть тішити вас новим та міцним покриттям від 10 до 15 років.

Якщо у вас залишилися додаткові питання, телефонуйте у Хмельницькому 068-2-533-533 та Вінниці 068-8-533-533 або заходьте на сайт і переконайтеся: досвід, репутація та висока професійність компанії «Реставратор» вже допомогли сотням клієнтів оновити свою сантехніку. Звертайтеся і ви, обирайте сучасний сервіс реставрації ванн у Хмельницькому та Вінниці, подаруйте своїй старій ванній ще один шанс!
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук