Реставрацію Жовківського замку оцінили у 16 млн грн

11 серпня Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві уклав угоду з Західно-українським будівельно-ремонтним акціонерним товариством (ЗАТ «ЗУБР Лтд») на реставрацію частини Жовківського замку. Вартість угоди складає 15,55 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передають «Наші Гроші».

Проект фінансується з державного бюджету в рамках проекту технічної допомоги ЄС «Скарби прикордоння − охорона культурної спадщини» програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

За інформацією видання, реставрацію проведуть у 2014 – 2015 роках або до повного виконання робіт.

Передбачено ремонт дахів палацового корпусу, підсилення фундаментів кухонного корпусу, відтворення західної вежі, ремонт галереї між західною вежею та кухонним корпусом, ремонт південної галереї та вежі-еркера, реставрація східної вежі, ремонт приміщення візит-центру і подвір’я, влаштування інженерних мереж та ін.

Нагадаємо, Жовківський замовк – пам’ятка архітектури епохи ренесансу в місті Жовква Львівської області. Закладений у 1594 році. Внесений до Державного реєстру національного культурного надбання України.

Останні дані про ЗАТ «ЗУБР Лтд» на SMIDA датовані 2008 роком, інформація про власників компанії відсутня. Незмінним директором фірми упродовж п’ятнадцяти років був Михайло Єрмак. Відомо, що з жовтня 2012 року підписантом фірми є Валерій Власюк, який на тендері представився директором підприємства. Відомо, що Власюк виступає арбітражним керуючим в судах у справах про банкрутство.

Відомо, що на тендер подавалася на пропозиція, яка є на 4% дешевшою від колективного підприємства «Центр Комплекс» Львівської обласної асоціації Всеукраїнської організації «Союз організацій інвалідів України». Однак вона була відхилена через відсутність кількох підтверджуючих документів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук