МОЗ заявило про рейдерське захоплення Одеського медуніверситету

Зранку 10 грудня будівлю ректорату заблокували працівники охоронної фірми та прихильники звільненого ректора

Невідомі не пускали працівників медвишу на роботу

Міністерство охорони здоров'я заявило про захоплення Одеського національного медичного університету невідомими особами, які нібито є прихильниками звільненого з посади ректора Валерія Запорожана.

«МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця», – йдеться у заяві міністерства, опублікованій 10 грудня у Facebook.

Зазначається, що особи, які захопили головний корпус університету, звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері, та знищують офіційну документацію.

«Будівлю університету охороняють прихильники екс-ректора Валерія Запорожана, що унеможливлює доступ до закладу. Про це повідомив визнаний МОЗ України в.о. ректора ОНМедУ Констянтин Аймедов», – йдеться у повідомленні МОЗ.

В міністерстві заявили, що вважають неприпустимими такі дії осіб, які вчиняють їх фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження.

«Також МОЗ України пов’язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОН України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ», – заявляють у міністерстві.

Вхід до ректорату університету заблокували невідомі

Вхід до ректорату заблокували невідомі, фото «Думська»

Нагадаємо, у квітні 2018 року Валерія Запорожана звинуватили у тому, що він подав неправдиві дані в декларації. Національна поліція склала на ректора протокол про адмінпорушення, пов'язане з корупцією. Втім, суд не знайшов правопорушень у діях ректора і закрив справу.

У липні МОЗ України достроково розірвало контракт із Запорожаном через грубі порушення ним умов контракту та фактичне недопущення до перевірки комісії МОЗ України.

Як пише одеський новинний сайт «Думська», зранку 10 грудня члени команди Запорожана, зокрема, Юрій Сухін, працівники виконавчої служби та бійці приватної охоронної фірми зайшли до ректорату вишу і зачинилися там.

Завідувач кафедри нейрохірургії університету, прихильник Запорожана Анатолій Сон зайшов разом із працівниками охоронної фірми до ректорату. В інтерв’ю місцевим ЗМІ він заявив, що зайшов, щоб «виконати рішення судів про те, що Дубініна (в.о. ректора Владислава Дубініна, — ред.) міністерством призначена незаконно».

«Щоб навести лад, нам довелося найняти охоронну фірму і службу, яка відчиняє двері і сейфи. Нині там проходить опис незаконних указів про призначення, премії тощо. Поки ми все не перевіримо, нікого не пустимо».

Згодом у виконавчій службі згодом заперечили, що щось опечатували в університеті: їхні працівники тільки зачитали ухвали судів, які призупинили дію наказу ОНМедУ про призначення кандидатури МОЗ проректором з науково-педагогічної роботи і заборонили університету призначати на цю посаду інших людей.

До слова, нині на території Одеської області запроваджено воєнний стан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук