Рейтинг КПУ росте коштом колишніх виборців Партії регіонів
На сьогодні Комуністична партія переживає ренесанс, і за останніми соціологічними дослідженнями, має довіру 7–9% громадян, за рахунок колишніх виборців Партії регіонів.
Про це в ефірі «5 каналу» заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, додавши, що більшість колишніх виборців Партії регіонів ще не визначилися зі своїм вибором.
«Частково ці голоси перейшли до Комуністичної партії, яка зараз саме тому відчуває свій ренесанс. За рейтингом останнім у неї від 7% до 9% - тих, хто збирається йти на вибори, такого давно не було. Якщо пам’ятаєте, ще 2007 року були суперечки, чи взагалі здолає КПУ трьохвідсотковий бар’єр тики», – заявила Бекешкіна.
«У 2002 році Комуністична партія збирала 20%, потім вони перейшли до виборців Партії регіонів, зараз частково повернулись назад. Але решта, вона нікуди не пішла, ці виборці нічиї зараз, серед колишніх виборців Партії регіонів найбільше тих, хто не визначився зараз», – додала соціолог.