Рейтинги Яценюка і комуністів ростуть, ПР і Тігіпка – падають, - опитування

11 лютого 2011124628

Згідно з даними опитування Центру Разумкова, що проводилося з 27 січня по 2 лютого, рейтинги «Фронту змін», комуністів і «свободівців» пішли вгору. За останні чотири місяці «фронтівці» набрали 2,5% симпатиків (тобто, поліпшили свої показники в 1,5 рази), комуністи - 0,7%, а націоналісти - на третину (з 3,4% до 4, 3%).

Водночас, рейтинг Партії регіонів за останні 4 місяці опустився на 6%. Якби вибори в Раду відбулися найближчим часом, за регіоналів віддали б голоси 20,5% виборців (проти 26,7% у жовтні 2010 р.). Рейтинг БЮТ завмер. Соратники Юлії Тимошенко з жовтня-2010 змогли підвищити свою популярність лише на 0,1% - до 12,5%. Однак найсерйозніші проблеми - у «Сильної Україна» Сергія Тігіпка. Його рейтинг обвалився в два рази з 11,1% до 5,6%. Не кажучи вже про Блок Литвина - він не зумів набрати навіть 2% голосів по Україні. Зате зросли рейтинги партії Віталія Кличка «Удар» - 2,2%, повідомляє «Сегодня».
Вцілому, якби нам найближчим часом довелось вибирати Раду, то таблиця виглядала б так (у відсотках від тих, хто прийшов би на вибори; вище наводилися дані від всіх опитаних): ПР - 28,2%, БЮТ - 17%, «Фронт змін»- 10%, «Сильна Україна»- 6,7%, «Свобода»- 5,5%, КПУ - 4%. Інші через 3%-вий бар'єр не пройшли б.

«Те, що у  Регіонів» і Тігіпко рейтинг падає - не дивно: вони при владі. А проблем в країні вистачає: зростання цін на бензин, на гречку. Але і в Тимошенко розчарувалися: за даними того ж Центру Разумкова на кінець листопада, діяльність Тимошенко не підтримували дві третини опитаних. Від неї втомилися. Люди шукають нові обличчя. Дивіться, у Кличка на рівному місці виріс рейтинг!» - говорить політолог Володимир Фесенко.
Втім, навіть при нинішньому падінні рейтингу, провладні партії (ПР, Тігіпко, комуністи) взяли б більшість у Раді - 38,9% проти 32,5% опозиції (БЮТ, Яценюк і «Свобода»). Найближчим часом, як визнають у самій ПР, її популярність буде знижуватися в міру проведення непопулярних реформ. Але вже на початку 2012 року, як розраховують регіонали, ці реформи дадуть позитивний ефект і рівень життя зросте. Відповідно, зросте і рейтинг ПР - якраз напередодні виборів осені 2012 року.

 

Довiдка ZAXID.NET

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 січня по 2 лютого 2011 року. Було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 28

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • " 13 лютого 2011, 22:26

  Свободівці молодці!!! Слава українцям!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Аля 11 лютого 2011, 21:35

  знаю я ці замовні дослідження.... соціологія - дуже тонка штука... тут крути даними як хочеш, а доказати щось практично неможливо. нізащо не повірю, що ренйтинг тимошенко за останній час не зріс. особливо на фоні останніх подій.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • pablo 11 лютого 2011, 18:15

  Давно уже заметил, что ЗАХІД-заход Сраценюка, пиарит не на шутку, а где Ваш Зайчик, пострибайчик, когда бензинпо 8-9, когда налоговій кодекс , и жилищний кодекс? В норку спрятался? к Януковичу, туда куда и Срущенко-некрофил спрятался? построитель "жизни" в крестах для мертвіх , забІвая на живих. Да , уж ....

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук