Резиденція без Президента

Резиденція без Президента

Головні новини за 10 червняНовини Львова, 10 червня 2014, 19:28 194 0

Президент може залишитись без резиденції. Будівлю на вулиці Глінки, 12 ще в березні депутати вирішили продати з молотка. Втім, виглядає на те, що плани щодо будівлі змінилися. Резиденція зникла з переліку об’єктів, які облрада обіцяла приватизувати способом аукціону.

Ще з радянських осіб там зупинялись представники партійної еліти, а згодом і перші особи Держави. Втім обранці запевняють: за призначенням будівлю давно не використовують, а грошей на її утримання йде чимало.

Більше п'яти років тут не ступала нога президента. Будівля на вулиці Глінки свого часу була львівським домом для Кравчука, Кучми та Ющенка. Втім останній гарант не любив зловживати галицькою гостинністю.

Сам будинок хоч і розташований в елітному та тихому районі, далекий від Межигірського розмаху. Але все потрібне тут є: і Президетська спальня, і кабінетик, і кімната де можна приймати офіційні делегації.

Працює тут лише одна покоївка, втім перед приїздом офіційних осіб, прибирають тут три доби. Інтер'єр та ремонт зберігся з кінця дев'яностих -початку двохтисячних.

А от утримувати президенські хороми не дешево. світло, газ, миючі засоби щороку виносять із обласного бюджету близько 170 тисяч гривень.  

Тож обранці певні: найкраще потрібно віддати дітям. А саме продати будівлю з молотка, а кошти віддати на потреби сиріт чи малозабезпечених сімей.

У кінці березня профільна комісія облради навіть ухвалила відповідне рішення. Втім, нещодавно будинок зник з переліку об'єктів, які підлягають продажу. 

Втім, можливість продати резиденцію не виключають. Тож долю будівлі вирішать на засіданні спеціальної комісії у найближчий понеділок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук