Результати від впровадження е-квитка ми побачимо вже на початку 2018 року, – Садовий

Суспільство18 листопада 20168151

Впровадження електронного квитка на львівський транспорт дозволить навести порядок з оплатою, зробить цю справу більш комфортною та, що не менш важливо, облікованою. Реальні результати львів’яни побачать вже на початку 2018 року. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму щотижневому відеозверненні.

«Неможливо вирішити всі проблеми зразу і одночасно. В європейських містах, на які ми рівняємось, це зайняло десятки років. Ми маємо значно менше часу і суттєво менше грошей. Завжди є певний пріоритет – проблема, вирішення якої вимагають мешканці. На транспорт також є постійні нарікання, тому останніми роками приділяємо велику увагу цьому питанню», ― зазначив Андрій Садовий.

Електронний квиток підвищить якість перевезень у Львові. Для перевізників не матиме значення, їде пільговик чи ні. Для них буде головним – якісно надати послуги. Це також дасть можливість відслідкувати пасажиропотоки, оскільки і в електротранспорті, і в маршрутках будуть встановлені GPS-навігатори. Буде можливість краще планувати транспортні маршрути і вивести значну частину перевезень з тіні.

«Я зобов’язався за наступні 5 років виконати дуже чіткий перелік завдань. Він отримав назву «Львів 2020» і з ним можна було ознайомитись як перед виборами, так і спостерігати за виконанням після. Всі наші плани, бюджетні призначення відповідають умовам цього контракту між владою та громадою», ― додав мер Львова.

Нагадаємо, вчора у міській раді Львова підписали угоду щодо фінансування проекту з впровадження е-квитка у транспорті. Кредит від ЄБРР у 10 млн євро буде використаний на закупівлю, встановлення та експлуатацію необхідного апаратного та програмного забезпечення, а також електронних карток. Відтак, Львів стане одним із перших українських міст із автоматизованою системою оплати проїзду у громадському транспорті.

Реально е-квиток зможе почати працювати вже у 2018 році, уточнив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук