Річницю на будівельному ринку Львова відзначив «Набережний квартал»

СуспільствоСоломія Блага, 5 червня 2015, 10:00 782 0

За рік пустир на вулиці Пулюя перетворився на сучасний житловий комплекс. Щоб бути ближчими до клієнтів працівники «Набережного кварталу» переїхали сюди. 

Як заявила Оксана Глас, старший менеджер «Набережного кварталу»: З нагоди нашої річниці Набережного кварталу у Львові, зараз діють акційні знижки від 9 тисяч гривень за квадратний метр. Взагалі, зараз усе в нас розпродалося, ми починаємо нове будівництво, нові секції. Оскільки попит дійсно на квартири шалений, ціни хороші, доступні.

Дехто із мешканців не лише отримав свідоцтва на право власності, а й уже закінчили ремонт та готові в’їхати до нової оселі. 

Поруч уже почалось інтенсивне будівництво наступних секцій. У «Набережному кварталі» на стадії вирішення питання з під’єднанням комунікацій та активно тривають роботи з впорядкуванням прибудинкової території.

«Стосовно зовнішніх інженерних мереж - зараз підключено зовнішній водопровід до системи водопроводу, а також каналізація до каналізаційного колектору. також збудована трансформаторна підстанція. де є основний резервний трансформатор, потужністю по одному мегавату», – заявив Ярослав Балич
прораб «Набережного кварталу».

Житловий комплекс «Набережний квартал» об'єднує престижність місця розташування, розвинену інфраструктуру, підвищений комфорт для проживання і прийнятну ціну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук