Рідні 17-річної Марії Ковальової просять допомогти врятувати їй ногу

Вартість німецького ендопротезу – 295 тис. грн

Допоможіть 17-річній Марії знову вільно ходити

Термінової допомоги потребує 17-річна Марія Ковальова, яка зараз перебуває на лікуванні в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Аби врятувати праву ногу дівчині, терміново до кінця цього тижня потрібно зібрати 295 тис. грн, повідомила ZAXID.NET директорка благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

У дівчини, за її словами, діагностували онкологічне захворювання кісток правої ноги – саркому Юінга. Захворювання повністю знищило колінний суглоб і частину великої гомілкової кістки. Але відомий львівський хірург - ортопед Олександр Щуровський може врятувати ногу дівчині, замінивши уражені частини кістки ендопротезом. Його вартість – 295 тис. грн. Таких грошей у рідних Марії нема.

«Марії потрібно замінити колінний суглоб і частину великої гомілкової кістки. Індивідуальний ендопротез для дівчини, який буде «рости» разом з нею та адаптовуватись до її організму впродовж усього життя, можуть виготовити у Німеччині. На виготовлення цього ендопротезу, як повідомили представники німецької фірми, піде чотири тижні. Вони готові його виготовити, але після 100% передоплати», - каже Наталія Ліпська.

Зараз у Центрі дівчина проходить хіміотерапію. Найпізніше Марію можна оперувати через п’ять тижнів, бо якщо затягнути довше, може бути запізно. Іншими словами, аби ендопротез з Німеччини надійшов до Львова і дівчині вчасно зробили оперативне втручання, гроші німецькій фірмі слід перерахувати у п’ятницю, 5 червня.

Рідні дівчини дуже просять небайдужих людей допомогти врятувати ногу їхній доньці. Будь-яка, навіть невелика пожертва, дозволить здійснитися найбільшій мрії дівчини – знову вільно ходити.

Гроші можна перерахувати:

• 5169330511367333 – карта ПриватБанк
• IBAN UA533253210000026005053715836
код ЄДРПОУ 35620901 – перекази з інших банків
• для переказів з-за кордону www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i92692777102

Призначенні платежу «для Марії» або «на ендопротез»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук