Рік Вогняного Півня сприятиме активним і діловим людям

Що говорять про наступний рік зірки та чого від нього очікують львів’яни

СуспільствоІрина Ващишин, 30 грудня 2016, 21:30 1081 0

Норовливий і яскравий, дзвінкоголосий та самовпевнений. Можливо, не всі люблять півня, але не помітити його неможливо. 2017-й рік під знаком цього птаха обіцяє бути таким самим яскравим.

На обійсті пані Люсі з Винник – аж троє півнів. Але каверзи від них жінка не чекає.

«Вони трошки б’ються між собою. Старший, наприклад, тих молодих кусає, хочу вам сказати. І в курнику старший керує парадом. А раніше, ще як я жила на Сихові, то в нас був такий півень, що не дав пройти – він нападав. Є і такі», – поділилася пані Люся.

Рік Півня, розповів голова Львівської регіональної асоціації астрологів «Геліос» Олег Горбань, буде динамічний і швидкий. Але у східному гороскопі півень, окрім того, ще й виважений і стабільний знак. Тобто він знає межу і за неї переступити не дасть.

«Весь рік буде дуже сприятливий для людей активних, ділових, ініціативних. Але ті люди, які у своїй ініціативі перейдуть якусь межу, це, без сумніву, призведе до дуже швидких наслідків для цих людей, півень любить ставити на місце, клює зразу», – пояснив Олег Горбань.

На лядах Різдвяного ярмарку у Львові півників чи не найбільше. Великі і маленькі, веселі чи поважні – там усі вони покликані приносити щастя та успіх. У цьому переконанні львів’яни та гості міста:

«Я хотів би зробити в своїй роботі щось таке, щоб я отримував більше задоволення. Я працюю за кордоном, а зараз приїхав на відпочинок» – «Хотілось би повернутися до Львова ще раз. Ми з Одеси, у Львові вже втретє, але щоразу повертаємось» – «Ми хотіли б бути щасливими».

2017 рік, як і нинішній, минатиме під впливом вогняної стихії, а це означає, що крім пікових негативних подій обов’язково будуть і яскраво позитивні. Проте, як кажуть зірки, саме наступний рік для України буде вирішальним.

«Рішення, прийняті у 2017 році, стануть у 2018 році завершенням багаторічної нашої кризи, пов’язаної із військовими конфліктами і ситуацією на сході. Тобто, по суті, 2017 рік динамічно наблизить Україну до того, щоб вирішувати завдання, які перед Україною поставило життя», – прокоментував астролог Олег Горбань.

І хоч за східним календарем рік Вогняного Півня настане аж за місяць, господиня трьох когутиків пані Люся давно вже знає, чого хотіла б для себе і своїх рідних.

«Будемо сподіватись, що Новий рік нам принесе чистого безхмарного неба. Щоб ми мали чисте небо над головою, ну і здоров’я, щастя. Тільки того ми можемо чекати».

Передбачення астрологів для усіх знаків зодіака:

овнам варто зважати на оточення, від цього залежатиме їх успіх;

тільцям рік принесе успіх в роботі, головне не засиджуватись на місці;

близнюкам варто покладатись на власну удачу, особливо тим, у кого є дітей;

раки отримають емоційне задоволення у сім’ї;

леви активно спілкуватимуться у нових поїздках і навчанні;

для дів це особливо гармонійний рік у фінансових справах, уникайте надмірних витрат;

для терезів один з найуспішніших років за увесь 12-річний цикл; облиште всі сумніви і коливання;

для скорпіонів це рік-відпочинок перед виправленням власних недоліків у майбутньому;

стрільці гармонії досягнуть завдяки друзям, але не можна уникати відповідальності;

козероги впритул наблизиться до своєї мети, надто у професійній діяльності;

водолії матимуть цікаві подорожі і навчання, відкривайтесь для нових знань;

риби сприятливий рік для фінансових здобутків і внутрішніх змін, головне – не злякатись відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук