Рішенням політради «Батьківщина» увійде до парламентської коаліції

СуспільствоРоман Ганкевич, 17 листопада 20141250

Політрада партії «Батьківщини» ухвалила рішення про входження фракції в демократичну коаліцію у Верховній Раді України VIII скликання.

Про це сказано у повідомленні прес-служби «Батьківщини», оприлюдненому в понеділок увечері, 17 листопада, на сайті політсили.

«Голова партії Юлія Тимошенко зазначила, що «Батьківщина» повинна стати невід'ємною частиною коаліції демократичних сил без жодних умов і застережень і разом з політичними силами, яким висловило довіру українське суспільство, взяти відповідальність за ситуацію в країні», - йдеться у повідомленні.

Під час засідання була також обговорена подальша політична стратегія «Батьківщини» в новому парламенті.

Представляючи основні пункти стратегії, Юлія  Тимошенко заявила, що «Батьківщина» буде стояти на позиціях відновлення територіальної цілісності країни і дбати про підвищення обороноздатності, дотримання шляху євроінтеграції, наполягати на скасуванні позаблокового статусу, що, в свою чергу, стане запорукою входження України в НАТО .

Політрада «Батьківщини» вирішила також в першочерговому порядку внести на розгляд парламенту пакет законопроектів щодо соціального захисту громадян та з боротьби з корупцією і олігархією.

Голова партії «Батьківщина» наголосила, що першим рішенням парламенту має бути скасування президентської, депутатської та суддівської недоторканності. Відповідний законопроект, за словами Тимошенко, вже розроблений командою «Батьківщини» і буде представлений найближчим часом.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук