Рівень безробіття серед молоді в Україні перевищує 17%

Володимир Балита, 26 червня 201331300
Рівень безробіття серед молоді в Україні перевищує 17%
фото ТСН
Робота

В Україні рівень безробіття серед молоді, за офіційними даними, перевищує 17%. Молодіжне безробіття характерне не лише для України. Так, рівень безробіття серед молоді до 25 років у Євросоюзі сягнув у березні 23,5%.

Як повідомляє Львівський обласний центр зайнятості, найнижчий рівень молодіжного безробіття зафіксований в Німеччині та Австрії (7,6%). Найбільша кількість непрацюючих молодих людей проживає в Греції: їх число досягає 59,1%.

Гарантовані робочі місця, які раніше були нормою для попередніх поколінь, принаймні в розвинених країнах, стали не такими доступними для сучасної молоді. Поширення тимчасової та неповної зайнятості, особливо після того, як глобальна економічна криза досягла свого піку, говорить про те , що така зайнятість найчастіше є для молодих людей єдиним можливим варіантом працевлаштування.

Крім того, за прогнозами Міжнародної організації праці, зростає і частка тих молодих людей, які не можуть знайти роботу протягом шести і більше місяців.

Як наголошується у доповіді Міжнародної організації праці (МОП) "Глобальні тенденції зайнятості серед молоді - 2013", до довгострокових наслідків високого і стійкого молодіжного безробіття належать відсутність корисного досвіду роботи і втрата професійних навичок. Крім того, безробіття, з яким молоді люди стикаються на самому початку своєї кар'єри, швидше за все несприятливо відіб'ється на їхній здатності заробляти, внаслідок чого вони будуть як і раніше позбавлені хороших перспектив зайнятості й заробітків навіть десятиліття потому.

Додамо, що на 21 червня кількість безробітної молоді Львівщини на обліку обласної служби зайнятості становила 12,7 тисяч осіб. Як повідомили в обласній службі зайнятості, частка молоді у віці до 35 років у загальних обсягах зареєстрованого безробіття на початок червня 2013 року становила 47,9% (на відповідну дату торік – 47,7%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук