<

РНБО просить журналістів перестати допомагати російській розвідці

СуспільствоВолодимир Пиріг, 18 листопада 201420550

Журналісти, які висвітлюють події в зоні АТО, мають ретельніше перевіряти інформацію і не допускати розголошення державної таємниці.

З таким закликом до працівників ЗМІ звернувся речник Ради національної безпеки та оборони Андрій Лисенко під час «круглого столу», передає Укрінформ.

Він наголосив, що деяка інформація про бойові дії на Донбасі є державною таємницею, тож представники медіа не завжди мають право на її поширення.

«Військова таємниця – це якраз той елемент державної таємниці, який не може потрапити до нашого ворога. У своїй роботі наші журналісти, як правило, керуються тим, щоб дістати якомога більше деталей… Показуються карти з грифами, показується дислокація наших підрозділів, рух наших колон, тобто видається дуже багато інформації безкоштовно для нашого ворога, який на це мав би витрачати дуже великі кошти, засоби і навіть своїх кращих співробітників», – зазначив Лисенко.

У цьому контексті він закликав журналістів скоординовувати свою роботу безпосередньо із прес-офіцерами.

«Дуже велике прохання: для того, щоб скоординувати свою роботу і не залишитись без даних, контактуйте, будь ласка, з прес-офіцерами, які перебувають безпосередньо у зоні АТО, а якщо ви перебуваєте тут, то у нас працюють прес-служби всіх міністерств, відомств, які мають надавати вам необхідну інформацію», – сказав Лисенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук