РНБО рекомендує виділити ₴ 100 млрд на безпеку і оборону у 2016 році

СуспільствоЮлія Поліковська, 11 листопада 20151490

У середу, 11 листопада, Рада національної безпеки і оборони України розглянула проект бюджету сектору безпеки і оборони на 2016 рік, повідомили у прес-службі РНБО.

За результатами обговорення було рекомендовано Кабінету міністрів забезпечити рівень витрат на сектор безпеки та оборони, відповідно до Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини, в обсязі 5% від ВВП. З них не менше 3% витрат передбачено на оборонний сектор.

«Фінансування, передбачене із загального фонду Державного бюджету, складе не менше 100 млрд гривень, крім того, планується додаткове фінансування зі спецфондів і залучення ресурсів під державні гарантії», – йдеться у повідомленні.

На засіданні також були визначені пріоритетні стратегічні військові програми з розробки та виготовлення сучасного озброєння і військової техніки для включення їх до Державного оборонне замовлення на 2016 рік. У ході обговорення цього питання учасники відзначили, що Державне оборонне замовлення на 2016 рік буде затверджений без зволікань відразу після прийняття парламентом Закону «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук