Робота в Польщі: як і де знайти надійного посередника?

Суспільствопромоція, 22 серпня 201616650
Робота в Польщі: як і де знайти надійного посередника?
Робота у Польщі

Робота в Польщі – чи не найпопулярніший вид заробітку на Західній Україні. За статистикою Міністерства родини, праці та соціальної політики Польщі з усіх сезонних робітників 90% – українці. Ця цифра зростає: все більше наших співгромадян розглядають перспективи працевлаштування у сусідній країні. То ж як знайти надійного працедавця і влаштуватися на роботу легально?

Відповідь очевидна – потрібен перевірений посередник. Часто до таких скеровують досвідчені знайомі, що вже кілька разів їздили на роботу в Польщу. Якщо таких знайомих немає, то люди шукають інформацію в Інтернеті. Та ні перший, ні другий варіант не рятує від ризику – у першому випадку немає гарантій щодо легального працевлаштування і допомоги в оформленні документів, а в другому – є небезпека натрапити на шахраїв, які візьмуть за послуги гроші і просто зникнуть разом із ними.

Саме тому експерти радять користуватися послугами перевірених компаній-посередників, що вже багато років працюють на ринку. Серед них – JD Mercury, польська компанія з більш ніж 10-тирічним досвідом, яка в 2014 році відкрила представництво в Україні. Агентство JD Mercury не лише має всі необхідні ліцензії на працевлаштування за кордоном, а й співпрацює з підприємствами в Польщі та Чехії на постійній основі. Як наслідок – потенційні працівники отримують і широкий вибір вакансій, і гарантії офіційної роботи, і гідні умови праці. На сайті компанії можна не лише ознайомитися з актуальними пропозиціями від польських компаній, а й дізнатися приблизну заробітну плату, місце та умови роботи.

До того ж, компанія бере на себе всі організаційні питання – від оформлення необхідних документів для отримання візи до клієнтської підтримки навіть після закінчення дії контракту. Високий рівень довіри працедавців до JD Mercury сприяє наявності широкого вибору пропонованих робіт – від сезонних до постійних, від спеціалізованих до таких, з якими, за бажанням, може впоратися кожен. А сучасні технології дозволяють вирішити всі питання он-лайн – навіть провести співбесіду з представниками польських компаній безпосередньо з офісу JD Mercury, що знаходиться за адресою вул. Героїв УПА, 73, корпус 10.

Тож, обираючи роботу за кордоном, не покладайтеся на поради знайомих і не витрачайте часу на самостійні пошуки фірм із сумнівною репутацією. Покладайтеся тільки на ті компанії, що офіційно співпрацюють із закордонними представництвами. Це дасть вам шанс не лише зекономити час та гроші, а й знайти офіційну, високооплачувану роботу в Європі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук