Родичі військових під стінами частини просили ротаці

Просили ротації

Головні новини за 24 червняНовини Львова, 24 червня 2014, 17:38 0
дивіться також

Вже майже чотири місяці люди не бачили своїх рідних, спілкуються із ними у телефонному режимі. А дехто лише нещодавно дізнався, що хлопці з 8-го березня стоять на передовій.

Матері, дружини та діти, усі під входом до вісімдесятої аеромобільної частини, що на Стрийській. Багато хто приїхав із області, та інших міст України. Та всі з однією метою.

Ще восьмого березня їх рідних забрали відбувати службу на Сході, і от вже майже чотири місяці вони не бачились. Жінки розповідають, спілкуються з чоловіками в телефонному режимі. Військові не охоче розповідають, які умови служби.

Рідні просять під військовою частиною, аби хлопців повернули хоча б на декілька днів, щоб ті відпочили, як і морально так і фізично.

Та командир частини до пікетувальників так і не вийшов. Люди переконані начальство їх ігнорує, адже ще вчора полковник Віктор Копачинський знав, що сьогодні відбудеться пікет. Тож до людей вийшов його заступник.

Людям така відповідь не сподобалась. Кажуть, знають, що кого повертати і коли — вирішує міністерство оборони, та все ж командир мав би посприяти, аби хлопців повернули.

В Олега брат служить за контрактом. Каже, після трьох місяців він має законне право на відпочинок. Потім брат знову поїде на схід.

Родичі здаватись і залишати все як є не збираються. Якщо їхніх рідних не повернуть на декілька днів додому, тоді вони перекриватимуть дорогу на Стрийській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук