Родина «свободівки» отримала найбільше замовлень на ремонт будинків у Личаківському районі

ЕкономікаО.Г., 27 жовтня 20159590

Десять компаній, п’ять приватних підприємців та львівські комунальні підприємства розділили майже ₴5,9 млн на капітальний та поточний ремонт житлового фонду у Личаківському районі Львова. Саме на стільки уклала договорів станом на середину вересня цього року Личаківська районна адміністрація.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», з майже ₴5,9 млн комунальні підприємства отримають ₴0,85 млн. Решту поділили «приватники».

На першому місці за сумою укладених договорів – родина Новицьких. Батько і син, приватні підприємці Іван та Роман Новіцькі, разом отримали замовлень на понад ₴1 млн. Роману Новіцькому належить підприємство «Буд-Бізнес-Ром» зі «статутником» в 100 гривень, яке підписало договорів на понад ₴257 тис. Ще одна фірма МПП «Мета» зі «статутником» в 50 гривень належить матері Романа Новіцького Ірині. «Мета» отримала замовлення на майже ₴190 тис.

Під час цьогорічних місцевих виборів Ірина Новіцька, член ВО «Свобода» балотувалась до Львівської міськради (округ №30). У 2010 році вона балотувалася від Української соціал-демократичної партії по мажоритарному окрузі до Львівської міськради, але набрала лише 222 голоси.

Загалом Новіцькі отримали замовлень на майже ₴1,5 млн.

Далі серед «приватників» на другому місці підприємство «Лео-Рембуд», яке отримало замовлень майже на ₴783 тис. Його власником є 46-річний Євген Кизик.

Третє місце посіла родина Андрія і Ярослава Кравчишин. 50-річний Андрій Кравчишин отримав замовлення майже ₴146 тис. А їх сімейна фірма «Крона-Мах» ще понад ₴609 тис. Також відомо, що ще у 2012 року Андрій Кравчишин володів понад 8% у ПАТ РБУ «Галич», яке отримає ₴132 тис. Однак нині невідомо, чи далі він є акціонером, оскільки SMIDA не розкриває інформацію про власників менше 10% акцій.

На четвертому – товариство «Реставрація Стиль» 38-річного Віктора Радловського з Дрогобича, зареєстроване лише минулого року. Фірма отримала замовлень на понад ₴700 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук