Кого веде до влади «Свобода» у Львові та області

Бізнес-партнери, помічники та електромеханік-мільйонер

СуспільствоНазарій Тузяк, 23 жовтня 201579380

ВО «Свобода» є доволі послідовною у підборі своїх кандидатів – більшість людей зі списків партії до львівських міської та обласної рад або не мають політичного минулого, або мають таке, що тісно пов'язане виключно зі «Свободою».

Звичайно, є й винятки, хоч їх небагато. ZAXID.NET виявив чотирьох кандидатів від «Свободи», які раніше були активістами інших партій. Це Мирослава Бабінська, яка очолювала Золочівську районну організацію партії «За Україну!»; Роман Дідусь, який у 2006 р. став депутатом Львівської облради від «Нашої України»; Ігор Михайлишин, який у 2007 р. балотувався до ВР за списками «Партії вільних демократів» Михайла Бродського, а також Ірина Новіцька, яка у 2010 р. йшла до Львівської міськради від Української соціал-демократичної партії.

У списках «Свободи» є аж 24 кандидати, які або донедавна були, або й досі залишаються помічниками депутатів ЛМР чи ВР. Ігор Балабан був помічником Святослава Макітри, який обирався від «Свободи», хоч зараз балотується від «УКРОПу». Мар'яна Бодревич та Ігор Якимів є помічниками депутата ЛМР Василя Спісака; Наталія Вишневська є помічницею депутата Олега Лесюка; Володимир Гринишин працював помічником Олександра Щура; Юлія Дембовська зараз є помічницею Богдана Стадника, який і сам балотується до ЛМР і є помічником позафракційного народного депутата Олега Осуховського.

Олена Ждан є помічником Яромира Самагальського. Микола Попович є помічником Ігоря Лозинського, Руслан Пупа - помічником Любомири Вовчок; Юлій Рудницький - помічником Любомира Мельничука; Наталія Тимочко - Людмили Шекети; Роман Федишин - Андрія Дацківа; Дмитро Чунис - Ірини Шалаковської; Володимир Яворський - Івана Лещишина; Мар'яна Батюк - Богдана Галайка.

Ще 7 кандидатів від «Свободи» були або є помічниками народних депутатів. Це Андріян Гутник, який на громадських засадах є помічником народного депутата Михайла Головка; Роман Дідусь, який залишається помічником позафракційного народного депутата Володимира Парасюка; Галина Чорна зараз залишається консультантом позафракційного народного депутата Олександра Марченка, а Ярина Вайда - Юрія Бублика. 

Михайло Казимир був помічником народного депутата VII скликання Андрія Тягнибока; Василь Молдован раніше був помічником народного депутата Ірини Фаріон, а Юрій Товарянський - Ірини Сех. Також консультантом народнго депутата раніше працював й Андрій Рікота (хоч і невідомо, кого саме).

У списку «Свободи» є лише 2 офіційних мільйонери - це Євген Білінський (1,1 млн грн) та Андрій Чад (1 млн грн). Також серед найбагатших кандидатів-«свободівців» є Андріян Гутник (973. тис грн), Яромир Самагальський (773 тис. грн) та Роман Плахтій (417. тис грн).

Водночас 9 кандидатів до ЛМР та ЛОР у 2014 р. офіційно не отримували доходів. Це Ігор Біда, Олег ГладівОлег КузенкоСергій Лапіцький, Руслан ПомірчийРуслан Пупа, Василь Спісак, Наталія Тимочко, а також Володимир Лозинський (члени сім'ї якого також нічого не заробили).

Загалом від «Свободи» балотуються 27 кандидатів, які на цей час є «тимчасово безробітними». Втім, тут немало бізнес-партнерів, а часом і родичів. До прикладу, до облради по 48 округу балотується Теодор Кукуруза, а в сусідньому районі (49 округ) - його син Андрій; до міськради також балотується Роман Плахтій, а до обласної - його донька Анастасія. Від «Свободи» балотуються й брати Тістики, Володимир йде до ЛМР, а Ярослав - до ЛОР.

Водночас 6 кандидатів-«свободівців» балотуються відразу і до міської, і до обласної ради - це Олена Ждан, Андріян Гутник, Ярина Вайда, Любомира Вовчок, Любомир Мельничук та Ірина Шалаковська.

Список у місто

Лопачак Маркіян Романович (закріплений кандидат). 10.06.1980. До цього часу двічі обирався депутатом Львівської міської ради (у 2006 та 2010) та двічі ставав народним депутатом. Усі чотири рази балотувався за списком ВО «Свобода». Політичну кар'єру починав, працюючи вчителем фізкультури, у 2010 р. йшов на вибори, будучи менеджером з логістики у ТзОВ «Галмод», яке займалося транспортними перевезеннями. У 2012 р. став керівником львівської міської організації ВО «Свобода». Також він є одним із засновників Львівської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл» (разом із Богданом Стадником та Тарасом Скибою, які також є «свободівцями»). На початку 2015 року, отримавши повістку, пішов воювати в АТО, зараз служить старшим сержантом у ЗСУ.

Антал Лілія Володимирівна (60 округ). 27.07.1978. До міськради балотується вперше. Раніше працювала завідувачем бібліотекою Львівського інституту економіки і туризму. У документах, поданих до ЦВК, вказано, що вона є приватним підприємцем.

Балабан Ігор Володимирович (45 округ). 17.02.1966. Упродовж V-VI скликань ЛМР був помічником Святослава Макітри, який раніше входив до фракції «Свободи», але зараз балотується від партії «УКРОП». Є директором приватного підприємства «Біоприлад», яке виготовляє вентилятори.
 
Батюк Мар’яна Володимирівна (63 округ). 04.01.1990. Заступник директора, вчитель історії у львівській заагльноосвітній школі №100. На парламентських виборах 2012 році була довіреною особою кандидата у депутати від «Свободи» Юрія Михальчишина у 118 окрузі.

Біда Ігор Васильович (2 округ). 24.03.1980. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши 888 голосів у мажоритарному окрузі. У 2006-2007 році працював у ТОВ «Ферро Україна» (виробництво матеріалів для декорування скла й кераміки), спершу регіональним менеджером у Києві, а згодом директором у Львові. У 2008 році стає засновником ПП «Технології Оздоблення» (штукатурні роботи, скління), яким зараз керує його дружина Соломія Вербенець-Біда. Сам Ігор Біда є комерційним директором цього підприємства. Також він є керівником благодійного фонду «Пілмар - Харітас», серед засновників якого є його тесть, і разом із дружиною керує громадською організацією «В надії». Однак є одним із депутатів, які, згідно офіційної декларації, не отримували у 2014 р. жодних доходів (члени сім'ї заробили 27 350 грн).

Білінський Євген Євгенійович (64 округ). 16.09.1970. У 2010 році став депутатом міськради, балотувався від ВО «Свобода» по мажоритарному округу й набрав 995 голосів. Останні п'ять років працює заступником директора першої філії фінансово-інвестиційної компанії «Українська фінансова група» (раніше працював там комерційним директором). Разом із Петром Гомою та Романом Левиком є одним із співвласників ТОВ «Фіакр-Таксі». Євген Білінський є одним із двох мільйонерів у списках «Свободи» до міської та обласної ради: у 2014 р. він заробив 1 110 000 грн.

Бодревич Мар’яна Остапівна (49 округ). 06.01.1964. Зараз є директором Зимноводівського сільського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. Є помічником депутата ЛМР Василя Спісака, який також балотується до міськради від «Свободи».

Бульдяк Наталія Юріївна (24 округ). 12.05.1975. Раніше не балотувалася. Зараз працює медичним представником фармацевтичної компанії «Dr. Reddy's».

Вайда Ярина Михайлівна (38 округ). 11.06.1984. У 2004-2007 рр. працювала секретарем-референтом у юридичній компанії «Легаліс» (у 2005-2006 рр. там також працює «свободівець» Любомир Мельничук). Засновником цієї компанії є мати Олега та Андрія Тягнибоків Богдана Тягнибок. У 2006-2009 Ярина Вайда на громадських засадах працює помічником депутата Львівської обласної ради. У 2010 році стала депутатом міськради, пройшовши за списком ВО «Свобода». У 2014 році балотувалася до Верховної Ради (№33 у списку), однак партія не подолала виборчий бар'єр. Зараз вона також працює помічником народного депутата Юрія Бублика (позафракційний) і є членом проводу молодіжної організації «Сокіл», одним із засновників якої є Маркіян Лопачак.

Василишин Лариса Миколаївна (8 округ). 18.12.1965. Із 2000 по 2013 рік працювала головним спеціалістом з питань середньої освіти управління освіти ЛМР. У 2009 році була довіреною особою в 117 виборчому окрузі кандидата у президенти Олега Тягнибока. У 2010 році стала депутатом Львівської міськради (за списком ВО «Свобода»). Зараз також є директором Львівської української гуманітарної гімназії ім. Олени Степанівни.

Вишневська Наталія Віталіївна (39 округ). 03.09.1969. Тимчасово не працює. Раніше була помічником депутата Львівської міськради VI скликання (2010-2015) від ВО «Свобода» Олега Лесюка.

Вовчок Любомира Луківна (12 округ). 10.02.1958. У 2007 р. балотувалася за списком ВО «Свобода» (№303) до Верховної ради. Також двічі балотувалася до Львівської міської ради – у 2006 р. безуспішно, а у 2010 р. стала депутатом. На час виборів працювала продавцем в їдальні локомотивного депо «Львів-Захід». Зараз, згідно інформації, поданої до ЦВК, не працює, оскільки є пенсіонером. У 2012 р. Любомира Вовчок була впіймана на неперсональному голосуванні у Львівській міській раді.

Гринишин Володимир Іванович (32 округ). 15.08.1991. Балотується вперше. Раніше працював лаборантом Львівської лінгвістичної гімназії та молодшим юрисконсультом у ТзОВ «Кробат Україна», яке займалося монтажем систем вентиляції та опалення. Член правління громадської організації «Спорт без кордонів». Раніше також на громадських засадах працював також помічником депутата ЛМР Олександра Щура («Свобода»). Зараз тимчасово не працює.

Гупало Тарас Євгенович (6 округ). 26.12.1976. У 2010 році переміг на мажоритарному окрузі, набравши 1865 голосів (балотувався від ВО «Свобода»). Із 2009 році працював менеджером, а із 2010 році комерційним директором ПП «Усмішка плюс», яке торгує фармацевтичними засобами. Зараз також працює помічником адвоката у фірмі «Валько і партнери», керівниками якої є депутат ЛМР Руслан Валько та екс-генпрокурор Олег Махніцький.

Гутник Андріян Юрійович (42 округ). 06.10.1968. У 2010 році став депутатом міськради від ВО «Свобода», набравши у мажоритарному окрузі 1636 голосів. Є головою спостережної ради ЗАТ «Комплекс водних видів спорту», яке є оператором аквапарку «Пляж». Із 2009 року й досі є головою Федерації плавання Львівської області. Також на громадських засадах працює помічником народного депутата Михайла Головка (ВО «Свобода»). У червні 2014 року його призначили позаштатним радником голови Державного агентства лісових ресурсів України, яким тоді був Валерій Черняков є членом ВО «Свобода»). Є одним із засновників ТзОВ «Стар Вуд Глобал», яке займається будівництом нерухомості. Є одним із 5 найбагатших кандидатів від ВО «Свобода» – у 2014 р. заробив 973 605 грн (члени сім'ї – 962 420 грн).

Дембовська Юлія Дмитрівна (26 округ). 29.12.1988. У 2014 році балотувалася до Верховної Ради за списками ВО «Свобода» (№173). Від 2011 року і досі працює директором ПП «Сто-ВП Плюс» (яке займається рекламною діяльністю), одним із власників якого був син екс-секретаря Львівської міської ради Назар Павлюк. Була помічником депутата ЛМР від ВО «Свобода» Богдана Стадника, який від 2012 року працював менеджером у ПП «СТО-ВП Плюс». Також вона є однією із співзасновниць молодіжної громадської організації «Богуслава».

Демчук Наталія Михайлівна (58 округ). 08.07.1971. Працює старшим викладачем кафедри іноземних мов у Львівській комерційній академії, викладає французьку мову. Є керівником громадської організації «Альянс Франсез» м. Львова та директором Центру сучасних європейських мов Львівської комеріційної академії.

Дичко Любомир Вікторович (5 округ). 13.08.1986. Зараз офіційно тимчасово не працює. Водночас є помічником депутата ЛМР Ігоря Біди (ВО «Свобода»), який також балотується до ЛМР. У 2013 Любомир Дичко став керівником громадської організації «Стронг лайф», також він разом із Володимиром Лозинським, який також балотується до ЛМР, є засновником ГО «Незалежна громада».

Ждан Олена Петрівна (25 округ). 20.09.1989. Балотується вперше. Тимчасово не працює. Є помічником депутата ЛМР Яромира Самагальського.

Ільчишин Марта Ігорівна (36 округ). 31.07.1985. Тимчасово не працює. У 2010 році стала депутатом Пустомитівської районної ради (від ВО «Свобода»). На той час працювала юрисконсультом у ПП «Агенція юридичного захисту», керівником якої є чоловік екс-нардепа від ВО «Свобода» Ірини Сех Андрій Сех.

Карбовник Андрій Миколайович (35 округ).25.08.1975. Комерційний директор ТзОВ «Укрспектрол». У 2010 році став депутатом Львівської міської ради від ВО «Свобода», набравши 2 157 голосів на окрузі. Із 2005 року й досі працює комерційним директором ТзОВ «Укрспектрол», одним із власників якого є екс-помічник і бізнес-партнер Андрія Карбовника Юрій Стадник. Із 2008 р. також є головою правління громадської організації «Наш клуб», одним із власників якої також є Юрій Стадник.

Книш Ярослав Михайлович (54 округ). 04.10.1958. Був депутатом ЛМР III скликання (1998-2002). У 2006 та 2010 також балотувався у депутати міськради, спершу у списку «Нашої України», а пізніше по мажоритарному округу від партії «За Україну» (набрав всього 351 голос). Зараз працює лікарем-хірургом комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги і керівником благодійного фонду «Невідкладна медична допомога».

Корсун Ігор Володимирович (62 округ). 24.03.1980. У 2010 році став депутатом Львівської міськради від ВО «Свобода», набравши на окрузі 1315 голосів. Із 2005 року є директором ПП «Коралбуд», яке займається загальнобудівельними роботами, а з 2010 - керівником ТзОВ «Саміт агро», серед засновників якого є дружина Ігоря Корсуна та «свободівці» Ярослав та Володимир Тістики, Ігор Сільвестер, які також балотуються на цих виборах.

Кравець Тарас Мирославович (3 округ). 20.05.1986. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши під час виборів 841 голос на мажоритарному окрузі. Двічі після того балотувався до Верховної Ради - у 2012 р. (№100 по списку) у 2014 р.(№162 у списку). Працював завідувачем лабораторії у ЛНУ ім. І.Франка. Зараз, згідно поданих до ЦВК документів, є викладачем кафедри комплексів та приладів артилерійської розвідки, факультету ракетних військ і артилерії Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.

Лапіцький Сергій Олександрович (16 округ). 25.05.1966. Раніше не балотувався. Зараз тимчасово не працює. У 2014 р. не отримував доходів (члени сім'ї заробили 47 328 грн).

Левицький Андрій Васильович (43 округ). 21.04.1981. Раніше не балотувався. Зараз є шеф-редактором ТзОВ «Престайм.ком.юа» (сайт «Вголос»), керівником якого є Роман Любицький, який також балотується від ВО «Свобода».

Лесюк Олег Володимирович (4 округ). 29.08.1968. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши у мажоритарному окрузі 959 голосів. До того часу працював агентом з нерухомості в інвестиційній компанії «Комфорт інвест» та радником директора з економічних питань ТзОВ «Львів–Рута–Захід», яким залишається і досі.

Лещишин Іван Ярославович (33 округ). 06.12.1977. У 2010 р. став депутатом ЛМР, набравши на окрузі 1817 голосів. Із 2004 року і до 2010 року працював інженером-конструктором ПМП «Волиборець». Зараз, згідно документів, поданих до ЦВК, тимчасово не працює.

Лозинська Ольга Зіновіївна (56 округ). 12.06.1995. Балотується вперше. Cтудент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.

Лозинський Володимир Олександрович (1 округ). 30.05.1986. Балотується вперше. Фізична особа-підприємець. Є керівником ГО «Незалежна громада», засновником якого окрім самого Володимира Лозинського є Любомир Дичко, який балотується до ЛМР по 5 округу. У 2014 р. ані сам Володимир Лозинський, ані члени його сім'ї не отримували доходів.

Лозинський Ігор Іванович (7 округ). 05.02.1983. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши на окрузі 1660 голосів. До того часу працював адміністративним помічником у ЛКП «Львівтеплоенерго» та проходив стажування у ЛМР (працював над створенням громадських приймалень в районних адміністраціях). Зараз працює менеджером з питань регіонального розвитку в Інституті міста.

Лунь Юрій Ярославович (15 округ). 30.06.1982. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши у мажоритарному окрузі 1455 голосів. У вересні 2014 пішов воювати в АТО. Зараз є міліціонером батальйону спеціального призначення «Січ» МВС України.

Любицький Роман Теодорович (41 округ). 29.06.1980. У 2010 році балотувався до Львівської обласної ради від ВО «Батьківщина», однак депутатом не став. На той час він працював генеральним директором ТзОВ «Західна інформаційна корпорація» (володіє правами на сайт ZIK). Зараз Роман Любицький є засновниками піар-агенції «Перфектні рішення» і керівником ТзОВ «Престайм.ком.юа» (сайт «Вголос»).

Мельничук Любомир Анатолійович (59 округ). 13.10.1982. Є головою львівської міської організації ВО «Свобода». У 2005-2006 рр. працював юристом у ПП «Легаліс», засновником якого є матір Олега та Андрія Тягнибоків. У 2010 році Любомир Мельничук став депутатом ЛМР, перемігши на мажоритарному окрузі (набрав 888 голосів). У 2012 (№65 у списку) та 2014 рр. (№69 у списку) балотувався у народні депутати.

Микита Орест Тарасович (22 округ). 01.10.1970. У 2012 р. був довіреною особою кандидата у народні депутати Ігоря Козака (йшов самовисуванцем, однак знявся до дня виборів) у 122 виборчому окрузі. Зараз працює старшим науковим співробітником регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у місті Львові.

Мисливець Ігор Михайлович (53 округ). 14.03.1971. Балотується вперше. Зараз працює черговим квартирно-експлуатаційного відділу міста Львова.

Михайлишин Ігор Олегович (27 округ). 19.10.1957. На позачергових виборах депутатів ВР у 2007 році йшов по списку «Партії вільних демократів» Михайла Бродського. Тоді він працював арт-директором ТОВ «Щит-Панорама». Під час парламентських виборів 2012 та 2014 рр. був уповноваженою особою ВО «Свобода» у 118 виборчому окрузі. Зараз працює директором ТзОВ «Ґрін Моунтейн», яке виготовляє паперову тару.

Молдован Василь Борисович (40 округ). 24.02.1990. У 2010 р. балотувався до міськради за списками ВО «Свободи», однак до ЛМР не пройшов. Під час виборів 2014 р. був уповноваженою особою ВО «Свобода» у 116 окрузі. На той час був помічником народного депутата від ВО «Свобода» Ірини Фаріон. Зараз тимчасово не працює. Є одним із засновників ГО «Львівський автомайдан».

Ничай Ігор Богданович (34 округ). 14.11.1981. У 2010 р. став депутатом ЛМР від ВО «Свобода», отримавши на окрузі 1784 голоси. Із 2006 року й досі працює інженером транспортного відділу у філії нафтопроводів «Дружба» ВАТ «Укртранснафта».

Новіцька Ірина Іванівна (30 округ). 15.01.1963. У 2010 році балотувалася від Української соціал-демократичної партії по мажоритарному окрузі до Львівської міськради, але набрала лише 222 голоси. Є директором ПП «Мета», яке займається будівництвом нерухомості.

Омельченко Марія Стефанівна (47 округ). 17.07.1954. Пенсіонер. Заступник голови львівського міського осередку «Союзу українок».

Підп’ясецька Зоряна Богданівна (14 округ). 18.08.1985. Раніше не балотувалася. Зараз тимчасово не працює.

Плахтій Роман Анатолійович (48 округ). 22.11.1963. Є депутатом міськради останніх двох скликань (2006-2015). Також балотувався за списком ВО «Свобода» (№262) до Верховної Ради. У 2006-2008 працював заступником генерального директора ДП «Львівприлад» (виробляє прилади для виміру температури, тиску, напруги) та комерційним директором ВАТ «Сяйво» (виробляє люстри). Із листопада 2014 року є директором ПП «Тім», яке займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Є одним із п'яти найбагатших кандидатів від ВО «Свобода» – у 2014 р. заробив 417 310 грн.

Попович Микола Миколайович (10 округ). 22.04.1989. Балотується вперше. На позачергових виборах до ВР був головою дільничної виборчої комісії у Львові (поданий ВО «Свобода»). Є помічником депутата ЛМР від ВО «Свобода» Ігоря Лозинського, який також балотується до міськради. Тимчасово не працює.

Пупа Руслан Романович (11 округ). 20.04.1976. Раніше не балотувався. У документах, поданих до ЦВК, вказано, що він тимчасово не працює. Водночас Руслан Пупа є помічником Любомири Вовчок, яка також балотується до міськради. У 2014 р. не отримував доходів (члени сім'ї заробили 164 674 грн).

Рікота Андрій Юрійович (51 округ). 04.07.1981. У 2010 р. став депутатом ЛМР, на мажоритарному окрузі за нього проголосували 1483 львів'ян. Є директором стоматологічного центру «Рікота» і президентом громадської організації «Клуб молодих стоматологів» (“Young dentist’s club”). У 2013-2014 рр. працював також помічником народного депутата. Займається дзюдо та самбо.

Рудницький Юлій Ігорович (28 округ). 05.07.1990. Балотується вперше. Фізична особа - підприємець. Є помічником депутата ЛМР Любомира Мельничука, який також балотується до міськради. Юлій Рудницький також є керівником молодіжної громадської організації «Право і чин» і був членом «Львівського автомайдану».

Самагальський Яромир Мирославович (18 округ). 04.04.1961. Є депутатом міськради останніх двох скликань (2006-2015). Із 1998 року по 2010 роки був заступником директора по комерції, а згодом директором ТзОВ «Торговий Дім «Троян», яке займалося оптовою торгівлею харчовими продуктами. Із 2010 року він є генеральним директором ТзОВ «Оксана», яке займається наданням в оренду нерухомого майна. У 2007 році також балотувався за списком ВО «Свободи» (№407) до ВР, хоча спершу ЦВК відмовила йому в реєстрації, оскільки не отримала фотографій особи. Є одним із 5 найбагатших кандидатів від «Свободи» – у 2014 р. заробив 773 211 грн.

Семчій Михайло Романович (20 округ). 17.11.1991. У 2010 році переміг на мажоритарному окрузі, отримавши 916 голосів, і став депутатом ЛМР. На той час був студентом історичного факультету ЛНУ ім.І.Франка. Зараз тимчасово не працює. Із 2013 р. є керівником львівської міської спортивної громадської організації «Львівські батяри».

Сільвестер Ігор Степанович (52 округ). 22.12.1983. У 2010 році став депутатом ЛМР, набравши на мажоритарному окрузі 1170 голосів. Із 2005 року і досі є директором юридичної компанії «Егіда-Львів», серед власників якої є Ярослав та Володимир Тістики. Разом із Ігорем Корсунем та Тістиками він є одним із засновників ТзОВ «Саміт агро». Разом  із Андрієм Яворським, який також балотується до ЛМР від «Свобода», є засновником ПП «Укрспецзахід», основним видом діяльності якого, згідно реєстру юридичних осіб, є ремонт автомобілів.

Сокіл Марія Володимирівна (23 округ). 08.07.1955. Раніше не балотувалася. Пенсіонер.

Спісак Василь Богданович (46 округ). 12.06.1977. У 2010 році став депутатом ЛМР, перемігши на мажоритарному окрузі (отримав 1101 голос). До того працював заступником керівника групи охорони у торговій мережі «Арсен» та ретейлінговій компанії «Євротек». Також у 2012 р. балотувався до Верховної Ради (№123 у списку). Зараз працює адміністратором ПрАТ «Комплекс водних видів спорту» (аквапарк «Пляж»), головою спостережної ради якого є Андріян Гутник, який також балотується до ЛМР. У 2014 р., згідно офіційної делкарації, не отримував доходів (члени сім'ї заробили 17 548 грн).

Стадник Богдан Романович (13 округ). 18.09.1980. У 2010 р. став депутатом Львівської міськради (пройшов за списками ВО «Свобода»). У 2007, 2012 та 2014 рр. балотувався до Верховної Ради (по списку під №46, №55 і №42 відповідно). Із червня 2012 працює менеджером у ПП «Сто-ВП Плюс», засновником якого є Юлія Дембовська (також балотується до ЛМР). Разом із Маркіяном Лопачаком та Тарасом Скибою є одним із засновників Львівської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл». Зараз також є помічником позафракційного народного депутата Олега Осуховського.

Тимочко Наталія Володимирівна (44 округ). 15.02.1986. Є помічником депутата міськради від ВО «Свобода» Людмили Шекети. Також працює головним фахівцем відділу інформаційно-програмної підтримки комунального закладу ЛОР «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог». У 2014 р. не отримувала доходів, а члени сім'ї заробили 36 620 грн.

Тістик Ярослав Зіновійович (55 округ). 03.05.1968. У 2010 р. став депутатом ЛМР, отримавши на мажоритарному окрузі 1116 голосів. Із 1996 р. і досі є генеральним директором ПП «СВ», яке стало відомим тим, що самовільно здійснило реконструкцію будівлі на вулиці І.Мазепи, 25-б, збільшивши її площу у 5 разів. Разом зі своїм братом Володимиром, який балотується до облради, є одним із власників юридичної компанії «Егіда-Львів», директором якої є Ігор Сільвестер (також балотується до ЛМР). Окрім того Ярослав Тістик, Володимир Тістик, Ігор Корсунь та Ігор Сільвестер є засновниками ТзОВ «Саміт агро».

Федишин Роман Романович (61 округ). 14.06.1994. Балотується вперше. Є помічником депутата ЛМР Андрія Дацківа (ВО «Свобода»). Працює слюсарем у львівському пасажирському вагонному депо.

Фурман Тетяна Іванівна (17 округ). 08.11.1974. Раніше не балотувалася. Тимчасово не працює.

Чунис Дмитро Федорович (37 округ). 17.11.1976. У 2010 р. балотувався до ЛМР від ВО «Свободи», однак посів на окрузі друге місце, набравши 1081 голос (програв 108 голосів). На той час працював керівником відділу збуту у ТзОВ «Гал-Дар», яке займалося виробництвом хлібо-булочних продуктів (до цього часу діяльність підприємства припинена). Зараз Дмитро Чунис є помічником депутата ЛМР Ірини Шалаковської.

Шалаковська Ірина Михайлівна (19 округ). 09.11.1968. У 2010 стала депутатом Львівської міськради, пройшовши за списками ВО «Свобода». Є керівником українсько-польського підприємства «Бонкорса», яке займається техобслуговуванням двигунів. Балотувалася від «Свободи» й до ВР – у 2012 йшла по списку №108, 2014 – №185.

Шеремета Святослав Романович (9 округ). 07.02.1982. У 2010 р. став депутатом ЛМР, перемігши на мажоритарному окрузі із результатом в 1331 голос. Із 2007 р. є керівником ГО «Ліга культуризму Львова». Із 2007 по 2009 був віце-президентом Національної асоціації бодібілдінгу України. Зараз служить у батальйоні особливого призначення «Січ» ГУ МВС України (у вересні 2014 р. пішов добровольцем в АТО).

Щур Олександр Володимирович (29 округ). 18.12.1968. У 2010 році переміг на мажоритарному окрузі (за нього проголосували 1181 виборців) й став депутатом ЛМР від ВО «Свобода». У 2012 р. також балотувався до ВР за списком «Свободи» (№125). Зараз є директором ТзОВ «Сервіс-Центр», яке займається технічним обслуговуванням автомобілів.

Яворський Андрій Петрович (57 округ). 30.04.1973. У 2010 р. став депутатом ЛМР, отримавши на окрузі 1064 голоси. Тоді був заступником директора з будівництва у ТзОВ «Світ комфорту Львів». Зараз працює заступником директора ТЗОВ «Фаворбуд», яке займається організацією будівництва нерухомості. Також він разом Ігорем Сільвестером є засновником ПП «Укрспецзахід», основним видом діяльності якого є ремонт автомобілів.

Яворський Володимир Ігорович (31 округ). 29.07.1988. Балотується вперше. Працює провідним юрисконсультом у ПП «Фортем». Також є помічником-консультантом депутата ЛМР Івана Лещишина, який також балотується до міськради.

Якимів Ігор Богданович (50 округ). 07.06.1976. Працює палітурником ТзОВ «Графік Стар» (надає полігафічні послуги). Є помічником депутата ЛМР Василя Спісака, який балотується по 46 округу до ЛМР.

Якимів Олег Степанович (21 округ) 14.08.1968. Балотувався до міськради ще у 2006 році, однак тоді не став депутатом. У 2010 р. став депутатом ЛМР за списками ВО «Свобода». Із 2005 по 2008 р. працював менеджером зі збуту у ДП «ФауБеХа-ОФИР», яке займалося постачанням фурнітури і будматеріалів європейських виробників. Ще раніше був тренером східних єдиноборств у ліцеї «Орфей». Зараз є приватним підприємцем.

Список у область

Кошулинський Руслан Володимирович (закріплений кандидат). 09.09.1969. У 2010 р. став депутатом ЛМР, пройшовши за списком «Свободи». Очолював фракцію партії у ЛМР. У 2012 р. став народним депутатом (йшов №12 у списку «Свободи»), у ВР став віце-спікером. У 2014 р. знову балотувався до ВР по списку «Свободи» (№2), однак партія не подолала виборчий бар'єр. На початку 2015 р. отримав повістку і пішов воювати в АТО. Зараз є військовослужбовцем Збройних сил України.

Бабінська Мирослава Романівна (47 округ). 03.02.1962. Раніше очолювала Золочівську районну організацію партії «За Україну». Зараз працює менеджером страхової компанії «Провідна».

Балицький Олексій Михайлович (26 округ). 01.02.1978. У жовтні 2010 р.став депутатом Львівської облради. До того працював генеральним директором трускавецького комунального підприємства «Наше місто» та заступником гендиректора ТзОВ «Санаторій Карпати» (м. Трускавець), у липні 2012 р. став генеральним директором ТзОВ «Резорт груп», що займалося будівництвом нерухомості. Зараз Олексій Балицький очолює Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Барановський Ігор Ярославович (58 округ). 20.06.1966. У 2010 став депутатом ЛОР від ВО «Свобода». Є керівником і власником підприємства «Пласкоп», яке займається  міжнародними вантажними перевезеннями.

Батюк Мар’яна Володимирівна (14 округ). 04.01.1990. Раніше не балотувалася. Працює заступником директора з виховної роботи і вчителем історії у львівській СЗШ №100. Є помічником депутата ЛМР VI скликання Богдана Галайка.

Берездецький Мар’ян Романович (76 округ). 12.09.1978. У 2010 р. став депутатом Стрийської районної ради (висунутий ВО «Свобода»). У 2012 р. та 2014 балотувався до ВР за списком «Свободи» (№67 і №63 у списку відповідно). Є керівником молодіжної громадської організації «Наш вибір». Зараз служить кулеметником у Національній гвардії (батальйон генерала Кульчицького).

Богута Ігор Васильович (54 округ). 16.11.1971. До облради балотується вперше. Є директором науково-медичної фірми «Авіценна» (м. Мостиська).

Бодревич Мар’яна Остапівна (11 округ) 06.01.1964. Балотується вперше. Є директором зимноводівського сільського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Брик Микола Володимирович (55 округ). 05.12.1977. У 2006-2010 рр. був депутатом Судовишнянської міської ради (обраний від партії «Християнсько-демократичний союз»). Зараз працює головним спеціалістом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Львівській області.

Вайда Ярина Михайлівна (15 округ). 11.06.1984. У 2004-2007 рр. працювала секретарем-референтом у юридичній компанії «Легаліс» (у 2005-2006 рр. там також працює «свободівець» Любомир Мельничук). Засновником цієї компанії є мати Олега та Андрія Тягнибоків Богдана Тягнибок. У 2006-2009 Ярина Вайда на громадських засадах працює помічником депутата Львівської обласної ради. У 2010 році стала депутатом міськради, пройшовши за списком ВО «Свобода». У 2014 році балотувалася до Верховної Ради (№33 у списку), однак партія не подолала виборчий бар'єр. Зараз вона також працює помічником народного депутата Юрія Бублика (позафракційний) і є членом проводу молодіжної організації «Сокіл», одним із засновників якої є Маркіян Лопачак.

Василькевич Костянтин Юрійович (13 округ). 01.01.1973. У 2010 балотувався до Львівської міської ради по мажоритарному округу від партії «За Україну», однак набрав лише 107 голосів. У 2014 р. балотувався до Верховної Ради за списком «Свободи» (№138).
Працює лікарем-хірургом Львівської комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Є одним із засновників ГО «Асоціація учасників антитерористичної операції Львівщини».

Васьків Галина Миронівна (44 округ). 22.05.1972. Працює головним спеціалістом відділу освіти Жовківської РДА.

Вовчок Любомира Луківна (3 округ). 10.02.1958. У 2007 р. балотувалася за списком ВО «Свобода» (№303) до Верховної ради. Таокж двічі балотувалася до Львівської міської ради – у 2006 р. безуспішно, а у 2010 р. стала депутатом. На час виборів працювала продавцем в їдальні локомотивного депо «Львів-Захід». Зараз, згідно інформації, поданої до ЦВК, не працює, оскільки є пенсіонером. У 2012 р. Любомира Вовчок була впіймана на неперсональному голосуванні.

Галущак Михайло Михайлович (52 округ). 11.08.1990. У 2010 р. обраний депутатом Миколаївської районної ради. У 2014 р. балотувався за списками «Свободи» (№203) до ВР, однак партія не подолала прохідний бар'єр. На той час працював у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. Зараз є інспектором у батальйоні «Січ».

Гладів Олег Ігорович (42 округ). 22.10.1989. У 2010 р. став депутатом Жидачівської районної ради (увійшов до фракції «Свободи»). Із 2012 р. є керівником місцевої районної молодіжної громадської організації «Сокіл». Згідно документів, поданих до ЦВК, зараз тимчасово не працює. Згідно офіційної декларації, у 2014 р. не отримував доходів, члени сім'ї ж заробили 85 200 грн.

Гнатик Руслан Степанович (23 округ). 01.05.1971. У 2010 р. став депутатом Самбірської міської ради. На той момент працював стоматологом у Самбірській стоматологічній поліклініці. Зараз Руслан Гнатик працює начальником охорони здоров’я Львівського прикордонного загону. Є одним із засновників ГО «Волонтери легіону свободи Самбірщини».

Головецька Мирослава Володимирівна (73 округ). 31.05.1954. Є головою старосамбірського товариства польської культури. Пенсіонер.

Городечний Павло Михайлович (59 округ). 10.08.1968. У 2010 р. обраний депутатом Пустомитівської районної ради. Раніше працював директором підприємства «Атмосфера-центр», яке займалося техобслуговуванням та ремонтом авто. Серед засновників підприємства були голова Львівської облради Петро Колодій та його покійний батько Нестор. Зараз діяльність цього підприємства припинена, а Павло Городечний працює першим заступником голови Пустомитівської райдержадміністрації.

Гутник Андріян Юрійович (10 округ). 06.10.1968. У 2010 році став депутатом міськради від ВО «Свобода», набравши у мажоритарному окрузі 1636 голосів. Є головою спостережної ради ЗАТ «Комплекс водних видів спорту», яке є оператором аквапарку «Пляж». Із 2009 року й досі є головою Федерації плавання Львівської області. Також на громадських засадах працює помічником народного депутата Михайла Головка (ВО «Свобода»). У червні 2014 року його призначили позаштатним радником голови Державного агентства лісових ресурсів України, яким тоді був Валерій Черняков є членом ВО «Свобода»). Є одним із засновників ТзОВ «Стар Вуд Глобал», яке займається будівництом нерухомості.

Дацко Анна Михайлівна (82 округ). 28.02.1987. У 2010 р. стала депутатом Новояворівської міської ради від ВО «Свобода». Працює начальником відділу з питань соціально-культурної діяльності Львівської облради. Також вона є керівником новояворівської спілки підприємців «Взаємодопомога».

Дідусь Роман Іванович (50 округ). 14.07.1957. У 2006-2010 рр. був депутатом Львівської облради (обирався від «Нашої України»). У 2010 р. знову балотувався до ЛОР за мажоритарним округом (від Конгресу українських націоналістів), однак не пройшов до ради. У 2012 балотувався до ВР по мажоритарному окрузі від Конгресу українських націоналістів, зайняв третє місце, отримавши 5 906 голосів. Зараз Роман Дідусь працює заступником начальника газопромислового управління «Львівгазвидобування» і на громадських засадах є помічником народного депутата Володимира Парасюка.

Дмитрів Михайло Михайлович (43 округ). 20.02.1974. У 2010 р. обраний депутатом Жовківської районної ради. На той час працював керівником відділу маркетингу ТзОВ «Мегаком, зараз працює у прикордонній комендатурі швидкого реагування.

Ждан Олена Петрівна (6 округ). 20.09.1989. Є помічником депутата ЛМР Яромира Самагальського. Зараз тимчасово не працює.

Желих Володимир Михайлович (35 округ). 03.09.1957. У 2010 р. став депутатом Городоцької міської ради від ВО «Свобода». Працює приватним підприємцем.

Зірченко Юрій Петрович (19 округ). 15.03.1950. Є депутатом Львівської обласної ради VI скликання (2010-2015). Був заступником голови львівської обласної спілки політичних в'язнів України. У 2012 р. балотувався до ВР за списком ВО «Свобода» (№188). Зараз є пенсіонером і найстаршим з-поміж кандидатів «Свободи».

Ільчишин Марта Ігорівна (9 округ). 31.07.1985. Тимчасово не працює. У 2010 році стала депутатом Пустомитівської районної ради (від ВО «Свобода»). На той час працювала юрисконсультом у ПП «Агенція юридичного захисту», керівником якої є чоловік екс-нардепа від ВО «Свобода» Ірини Сех Андрій Сех.

Казимир Михайло Миколайович (79 округ). 12.10.1974. Зараз тимчасово не працює. Із березня 2014 р. по січень 2015 очолював Державну екологічну інспекцію України. До того працював начальником відділу екології і заступником начальника управління екології та благоустрою Львівської міськради. Також у 2012-2014 був помічником народного депутата від «Свободи» Андрія Тягнибока.

Калинич Іван Юрійович (79 округ). 08.07.1983. У 2010 балотувався від ВО «Свобода» у депутати Львівської обласної ради, однак став депутатом ЛОР лише у 2012 р. (замінив тих депутатів, які були обрані до ВР). У 2012 р. він також балотувався до ВР за списками «Свободи» (№83), однак не пройшов. Зараз служить у батальйоні «Січ».

Кацан Петро Андрійович (27 округ) 22.01.1972. У 2012 р. балотувався до Верховної Ради за списками «Свободи» (№104). Зараз служить стрілком у 24 «залізній» механізованій бригаді ЗСУ.

Кійко Юрій Миколайович (60 округ). 03.11.1972. У 2010 р. обраний депутатом Пустомитівської районної ради. Працює механіком на Львівському локомотиворемонтному заводі.

Ковалів Михайло Іванович (65 округ). 06.11.1980. У 2010 р. обраний депутатом Самбірської районної ради. Втім, у документах, поданих до ЦВК, зазначено, що він є тимчасово є безробітним.

Кондратюк Галина Ярославівна (33 округ). 25.01.1957. Із 2010 року є депутатом Буської районної ради. Працює викладачем української мови та літератури в Олеському професійному ліцеї.

Кравченко Ярослав Охрімович (12 округ). 21.01.1955. Є депутатом Львівської облради останніх двох скликань (2006-2010), обраним від ВО «Свобода». У 2012 р. також балотувався по списку «Свободи» (№79) до Верховної Ради. Працює професором кафедри історії та теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Красуляк Марта Михайлівна (20 округ). 17.05.1984. Раніше не балотувалася. Аналітик науково-технічних розробок у НУ «Львівська політехніка».

Кречківський Іван Олександрович (75 округ). 19.05.1962. У 2010 р. балотувався на посаду міського голови м. Добромиль (Старосамбірський район), але посів лише третє місце, набравши 118 голосів. У червні 2014 р. став заступником голови Старосамбірської РДА. Зараз тимчасово не працює.

Кузенко Олег Васильович (22 округ). 30.01.1967. У 2010 р. став депутатом Львівської обласної ради від ВО «Свобода». Зараз служить механіком-водієм у 24 «залізній» механізованій бригаді ЗСУ. Згідно декларації, не отримував доходів у 2014 р. (члени сім'ї заробив 49 320 грн).

Кукуруза Андрій Теодорович (49 округ). 12.12.1982. Син Теодора Кукурузи, який балотується до облради по 48 округу. У 2010 р. обраний депутатом Золочівської райдержадміністрації. Із травня 2014 р. працює першим заступником голови Золочівської райдержадміністрації.

Кукуруза Теодор Дмитрович (48 округ). 14.09.1956. Від 2010 р. є депутатом Львівської обласної ради. Поет і композитор, за освітою вчитель математики. Зараз, згідно документів, поданих до ЦВК, тимчасово не працює.

Лаган Надія Михайлівна (80 округ). 09.11.1981. У 2010 р. стала депутатом Краковецької селищної ради (Яворівський район) (самовисування). Працює провідним спеціалістом відділу державної  реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Яворівського районного управління юстиції.

Лазор Олег Ярославович (69 округ). 23.07.1961. У 2010 р. балотувався до облради від Української народної партії. Є завідувачем кафедри публічного адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Раніше працював завідувачем кафедри управління персоналом та державної служби Львівського регіонального інституту державного управління.

Лапчук Михайло Петрович (77 округ). 29.02.1988. Від 2010 р. є депутатом Стрийської районної ради від ВО «Свобода». Працює інструктором ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ», яке виготовляє електронне й електричне устаткування для автомобілів.

Ліпецька Марія Йосипівна (67 округ) 13.10.1963. Із 2010 р. є депутатом Самбірської районної ради. Працює заступником начальника управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Лоїш Володимир Петрович (24 округ) 16.12.1977. У 2010 р. став депутатом Стрийської міської ради від ВО «Свобода». На час обрання працював приватним підприємцем, зараз служить у батальйоні «Січ». У минулому займався боями без правил. Під час президентських виборів 2014 р. був довіреною особою Олега Тягнибока у 128 виборчому окрузі. Є одним із засновників товариства захисту прав вкладників в компанію «Галицькі інвестиції».

Магур Осип Мар’янович (37 округ). 25.11.1958. У 2010 р. став депутатом Львівської облради від «Свободи». У 2012 балотувався до ВРпід №102 у списку партії. Раніше працював директором департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА. Під час виборів депутатів ВР 2007 р. був представником «Партії вільних демократів» у 122 виборчому окрузі. Балотується також на посаду міського голови Борислава. Зараз тимчасово не працює.

Мельничук Любомир Анатолійович (7 округ). 13.10.1982. Є головою львівської міської організації ВО «Свобода». У 2005-2006 рр. працював юристом у ПП «Легаліс», засновником якого є матір Олега та Андрія Тягнибоків. У 2010 році Любомир Мельничук став депутатом ЛМР, перемігши на мажоритарному окрузі (набрав 888 голосів). У 2012 (№65 у списку) та 2014 рр. (№69 у списку) балотувався у народні депутати.

Мицак Ольга Ярославівна (18 округ). 04.01.1979. Працює практичним психологом у вищому професійному училищі №19 м. Дрогобича. Також є викладачем української мови та літератури в Стебницькому професійному ліцеї.

Надольський Ігор Євгенович (53 округ). 13.05.1980. У 2010 р. став депутатом Миколаївської районної ради від ВО «Свобода». Зараз є директором ТзОВ «Компанія спецтехнологія ЛВ», яке займається будівництом нерухомості та монтажем водопровідних мереж і систем опалення.

Нискогуз Михайло Юрійович (28 округ). 02.04.1996. Балотуться вперше. Зараз є студентом Національного університету водного господарства та природокористування. Став відомим після того, як у січні 2014 р. його біля стадіону ім. В. Лобановського побили «беркутівці». Є наймолодшим кандидатом від ВО «Свобода».

Огородник Лідія Гордіївна (21 округ). 03.12.1954. Працює вчителем у Стрийському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, викладає основи швейної справи.

Панькевич Олег Ігорович (31 округ). 21.07.1972. Є заступником голови ВО «Свобода». У 2006 р. став депутатом Львівської обласної ради (у 2010-2012 був головою). До цього працював юридичним консультантом однієї з приватних фірм. У 2010-2012 роках був головою Львівської облради. У 2012 став народним депутатом (йшов №7 по списку партії). Балотувався за списками «Свободи» (№9), однак партія не подолала виборчого бар'єру.

Пацай Мирон Дмитрович (74 округ). 05.05.1975. Є депутатом Старосамбірської районної ради (обраний від «Свободи»). Із травня по грудень 2014 р. був головою Старосамбірської РДА. В документах, поданих до ЦВК, вказано, що він тимчасово не працює.

Петренко Ігор Юрійович (71 округ). 21.12.1986. У 2010 р. став депутатом Великомостівської міської ради. На той час працював оператором очисних споруд на ЗАТ «Ензим». Зараз є військовослужбовцем Національної Гвардії України. На президентських виборах 2014 р. був довіреною особою Олега Тягнибока у 121 окрузі.

Пирч Галина Іванівна (34 округ). 13.01.1959. У 2010 р. стала депутатом Львівської обласної ради від ВО «Свобода». Працює директором Львівського навчально-реабілітаційного центру «Мрія». У 2012 р. балотувалася до ВР по списку «Свободи» (№106), однак не пройшла.

Плахтій Анастасія Романівна (61 округ). 01.02.1988. Працює лікарем-стоматологом 4 комунальної стоматологічної поліклініки м. Львова. Є одним із власників ТзОВ «Янта сервіс», яке займається тимчасовим розміщенням туристів. Донька депутата ЛМР VI скликання (2010-2015) Романа Плахтія, який балотується до міськради від ВО «Свобода».

Помірчий Руслан Степанович (84 округ). 30.07.1972. У 2006 р. став депутатом Яворівської районної ради (на той час був членом Конгресу українських націоналістів). У 2010 р. балотувався до Львівської обласної ради, однак депутатом став лише у 2012 р. після того, як кілька депутатів ЛОР стали народними депутатами. Зараз тимчасово не працює.

Проданюк Михайло Федорович (81 округ). 20.09.1983. У 2010 р. став депутатом Яворівської районної ради (від ВО «Свобода»). У документах, поданих до ЦВК, зазначено, що він працює менеджером зі збуту у ТОВ «Кен-Пак Яворів», яке виготовляє металеву тару. Також Михайло Проданюк разом із депутатом ЛМР Артемом Хмизом є одним із власників ТОВ «Клубу достойних львів'ян».

Пшик Андрій Святославович (16 округ). 07.10.1991. У 2010 р. балотувався за списком ВО «Свобода», однак до ради не потрапив. На позачергових виборах до парламенту 2014 р. був довіреною особою Ірини Фаріон. Зараз тимчасово не працює.

Рожко Петро Віталійович (36 округ). 16.06.1960. Заступник директора ТзОВ «Квазар», яке виготовляє штучні ялинки та новорічні прикраси. Також він є власником ТзОВ «Гефест-Центр», яке займається куванням та обробкою металу.

Сервило Наталія Ярославівна (32 округ). 26.02.1970. У 2010 р. стала депутатом Буської районної ради. У 2012 р. була довіреною особою кандидата у народні депутати Ірини Сех. У серпні 2014 р. Наталію Сервило призначили заступником голови Буської РДА з гуманітарних питань. Із 1990 р. працює вчителем молодших класів у буській загальноосвітній школі №2. Зараз тимчасово не працює.

Сивик Ірина Іванівна (41 округ). 15.06.1980. У 2010 р. стала депутатом Жидачівскьої районної ради (ВО «Свобода»). Працює старшим інженером у ПАТ «Укртелеком».

Ситник Йосиф Степанович (4 округ). 18.02.1972. У 2010 р. став депутатом Львіської обласної ради. Із квітня по грудень 2014 року працював першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех (і деякий час Юрія Турянського).
У 2014 р. балотувався до Верховної Ради за списком «Свободи» (№44). Із 2014 року є докторантом Інституту економіки і менеджменту НУ «Львівська Політехніка».

Станчук Руслан Романович (39 округ). 25.10.1968. У 2010 р. став депутатом Дрогобицької районної ради. Є фізичною особою-підприємцем.

Стахів Остап Миколайович (56 округ). 01.05.1956. Від 2010 р. є депутатом Львівської обласної ради. У 2014 р. також балотувався від «Свободи» до Верховної Ради (№105 по списку), однак партія не подолала виборчого бар'єру. Є народним артистом України, працює бандуристом у Львівській обласній філармонії.

Столяр Оксана Миколаївна (29 округ). 22.07.1981. Є помічником адвоката в адвокатському бюро «Артема Пащука».

Сухоцький Богдан Зіновійович (57 округ). 30.04.1970. Із 2010 р. є депутатом Перемишлянської районної ради (ВО «Свобода»). Працює головним інженером ПП «Аквагаз», яка продає паливом.

Тенюх Ігор Йосифович (25 округ). 23.05.1958. У 2006-2010 рр. був командувачем Військово-морських сил України (у квітні його з цієї посади звільнив Віктор Янукович). У 2012 р. балотувався самовисуванцем по мажоритарному окрузі, але зайняв лише третє місце (22 435 голосів). Із лютого по березень 2014 р. виконував обов'язки Міністра оборони України. Зараз є пенсіонером.

Тістик Володимир Зіновійович (46 округ). 12.09.1970. У 2010 р. став депутатом Львівської обласної ради від ВО «Свобода». У 2012 та 2014 рр. балотувався також до Верховної Ради (№87 та №91 відповідно). Є директором ТзОВ «Володар», яке займається роздрібною торгівлею з лотків на ринках. Також разом зі своїм братом Ярославом та Ігорем Корсунем, які балотуються до ЛМР, є одним із власників ТзОВ «Саміт агро». Окрім того раніше був директором юридичної компанії «Егіда-Львів», серед власників якої є також його брат.

Ткачишин Роман Ярославович (51 округ). 03.06.1968. У 2010 р. став депутатом Кам'янко-Бузької районної ради («Свободи»). Зараз є першим заступником голови Кам’янко-Бузької РДА. До цього 14 років працював приватним підприємцем.

Товарянський Юрій Михайлович (72 округ). 04.06.1968. Із 2005 по 2010 рр. працював помічником депутата Львівської облради Ірини Сех. Також працював кореспондентом партійної газети ВО «Свобода». Зараз є приватним підприємцем.

Тягнибок Андрій Ярославович (68 округ). 27.02.1973. Молодший брат Олега Тягнибока. У 2010 р. став депутатом Львівської обласної ради, у 2012 р. - народним депутатом (переміг на мажоритарному окрузі, набравши 37 698 голосів). Балотувався до ВР й у 2014 р., однак посів лише третє місце на окрузі. У 2011 став директором ТзОВ «Комплект Груп», яке спеціалізується на продажі вікон. Зараз він є інженером зв’язку у батальйоні «Січ».

Урбан Роман Володимирович (38 округ). 24.10.1977. У 2007-2008 рр. працював інженером у відділі технічного нагляду при департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради. Із 2010 р. є депутатом Дрогобицької районної ради, із грудня того ж року й досі є заступником голови Дрогобицької районної ради.

Фаріон Ірина Дмитрівна (округ 2). 29.04.1964. У 2010-2012 рр. була депутатом Львівської облради, у 2012 під час виборів до парламенту перемогла на мажоритарному окрузі й стала народним депутатом. Під час позачергових виборів до ВР зайняла лише третє місце на окрузі. Зараз є професором НУ «Львівська політехніка».

Федун Богдан Андрійович (70 округ). 23.07.1994. Раніше не балотувався. Тимчасово не працює.

Холявка Андрій Володимирович (8 округ). 22.02.1976. У 2010 р. став депутатом Львівської облради. У 2012 р. балотувався до ВР (№81 у списку «Свободи»), однак до парламенту не потрапив. Зараз навчається в Львівському регіональному інститут державного управління Національної академії державної управління при Президентові України.

Хомечко Роман Михайлович (83 округ). 25.11.1983. Працює лікарем-дерматовенерологом Львівського обласного комунального шкірно-венеричного диспансеру. У квітні 2014 р. пішов добровольцем в АТО.

Цісінський Володимир Михайлович (66 округ). 21.07.1973. Під час президентських виборів 2014 р. був довіреною особою Олега Тягнибока у 126 окрузі. Зараз є фізичною особою-підприємцем.

Чад Андрій Степанович (40 округ). 10.05.1973. Із 2010 р. є депутатом Жидачівської районної ради. На громадських засадах був помічником народного депутата VII скликання ВР Олега Канівця. Зараз працює електромеханіком на «Львівській залізниці» і є одним із двох офіційних мільйонерів у списку «Свободи».

Черкашин Юрій Сергійович (17 округ). 04.11.1989. У 2010 р. обраний депутатом Бориславської міської ради. У 2014 р. балотувався також до ВР за виборчим списком «Свободи» (№77). Зараз є заступником командира окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93 окремої механізованої бригади ЗСУ. Є керівником бориславської міської молодіжної ГО «Сокіл».

Чорна Галина Михайлівна (1 округ). 18.11.1967. Працювала головним редактором партійної газети ВО «Свобода». Від жовтня 2010 по квітень 2014 р. була депутатом Львівської обласної ради. Весною 2014 стала народним депутатом. У 2012–2014 рр. також була заступником директора ПП «Сто-ВП Плюс», у якому раніше працювали кандидати у депутати ЛМР від «Свободи» Юлія Дембовська та Богдан Стадник. Зараз Галина Чорна є помічником-консультантом позафракційного народного депутата Олександра Марченка.

Шаваров Юрій Іванович (63 округ). 06.05.1955. У 2010 р. став депутатом Львівської обласної ради від блоку «Наша Україна». Є завідувачем 3-го хірургічного відділу Львівської обласної клінічної лікарні і головним позаштатним спеціалістом департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з хірургії.

Шайдулліна Ольга Василівна (30 округ). 12.03.1961. Із 2010 р. є депутатом Бродівської районної ради. До того була керівником відділу освіти Бродівської РДА, зараз є головою Бродівської райради.

Шалаковська Ірина Михайлівна (5 округ). 09.11.1968. У 2010 стала депутатом Львівської міськради, пройшовши за списками ВО «Свобода». Є керівником українсько-польського підприємства «Бонкорса», яке займається техобслуговуванням двигунів. Балотувалася від «Свободи» й до ВР – у 2012 йшла по списку №108, 2014 – №185.

Юрдига Богдан Володимирович (45 округ). 01.04.1986. Із 2010 р. є депутатом Жовківської районної ради. На час обрання був аспірантом філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Янкович Василь Миколайович (62 округ). 27.02.1963. У 2010 р. балотувався до ЛМР по списку партії «Єдність». Під час парламеньських виборів 2012 р. був довіреною особою кандидата від «Нашої України» Анни Семенюк. Зараз працює позаштатним кореспондентом газети «Земля-годувальниця».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук