«Родинна ковбаска» приєдналася до бойкоту російських товарів

Олег Онисько, 15 березня 201443323
Мережа «Родинна ковбаска» налічує близько 180 крамниць

Львівська компанія «Барком», якій належить мережа крамниць «Родинна ковбаска», приєдналася до бойкоту російських товарів. Йдеться про поширення серед покупців листівок із закликами не купувати товарів російського виробництва і не фінансувати таким чином путінську агресію проти України.

Про намір «Родинної ковбаски» приєднатися до  популяризації ідеї  бойкоту російських товарів і послуг повідомив  активіст ініціативи «Економічний бойкот» Олег Радик. «Можете мене розстріляти, але «Родинна Ковбаска» буде розповсюджувати антиросійські листівки», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Емоційність активіста викликана, вочевидь, тим, що зовсім недавно об`єктом економічного бойкоту була сама «Родинна ковбаска». Таким чином активісти чинили тиск на власника «Баркому» Олега Барана, змушуючи його вийти з Партії регіонів.

У результаті  Баран, який очолював львівський міський осередок Партії регіонів, 19 лютого вийшов з партії, а сама партія у Львові та області фактично припинила існування. Після того активісти кампанії «Економічний бойкот» перестали пікетувати крамниці «Родинної ковбаски», хоча більшість із них запевняють у соцмережах, що продовжать бойкотувати продукцію «Баркому» - але вже особисто, не закликаючи до цього пересічних покупців.

Прес-секретар «Баркому» Людмила Томашевська підтвердила ZAXID.NET, що в умовах російської військової агресії компанія вирішила підтримати бойкот товарів і послуг з сусідньої держави.

«З цією пропозицією до нас звернулися активісти бойкоту і ми підтримали їх. Листівки будуть поширюватися у всій мережі «Родинної ковбаски», в тому числі пропонуватимемо їх нашим партнерам, які працюють з нами на умовах франчайзингу», - сказала Томашевська.

Мережа «Родинна ковбаска» налічує близько 180 крамниць, розташованих переважно на Західній Україні, а також у Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук