Ролик з рекламою Євразійського союзу замовив депутат облради

Христина Нога, 19 листопада 2011405025

Луганські телеканали показують ролик, що рекламує нову пропоновану керівництвом Росії ідею Євразійського союзу.

Замовив рекламний ролик депутат Луганської обласної ради Владислав Кривобоков. В обласну раду він пройшов за списком КПУ, але має і власну політичну структуру – Народну партію вкладників і соціального захисту. Втім, за словами В.Кривобокова, просування ідеї «Євразійського союзу» – це не черговий PR-трюк, а його громадянська позиція.

У 30-секундному ролику використана відома музика із заставки програми «Время», яка виходила на радянському телебаченні. На відео декілька пар рук спочатку руйнують пазл у вигляді карти України, Росії, Білорусії та Казахстану, а потім старанно збирають. На відео присутній радянський «знак якості» з написом «СССР». Автор ідеї – В.Кривобоков.

 

 «Є два напрями – Європа і Євразійський союз. Я прибічник останнього – Євразійського союзу. І намагаюся всіма доступними способами за нього агітувати. Це не політичний проект, а моя громадська позиція», – заявив він в коментарі «Радіо Свобода».

 Ролик показують від 1 листопада на двох луганських телеканалах. Також у місті розміщено близько 20 білбордів із відповідними зображеннями.

 Скільки В.Кривобоков на це витрачає коштів, він не говорить. Однак відомо, що хвилина політичної реклами на луганському каналі коштує приблизно 600 гривень.

В одній зі своїх статей В.Кривобоков написав, що готовий всіляко допомагати прем’єрові Росії Володимиру Путінові у побудові Євразійського союзу.

 Більше того, луганський депутат запропонував прибічникам євроінтеграційного курсу України побитися з ним об заклад. Якщо Україна вступить в Євросоюз, В.Кривобоков готовий накласти на себе руки, якщо ж виявиться навпаки, то це мають зробити його опоненти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 25

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук