Росія не виділяє коштів на роботу кримських елеваторів

Росія не виділяє грошей на оформлення дозвільних документів для елеваторів в окупованому Криму

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 червня 20154570
Росія не виділяє коштів на роботу кримських елеваторів
Елеватор у Кіровоградській області

Елеватори анексованого Криму пустують через відсутність державної фінансової підтримки та брак коштів на оформлення дозвільної документації, заявив на засіданні комітету Державної ради Криму з аграрної політики, екології та природних ресурсів генеральний директор Державного унітарного підприємства (ДУП) «Кримський елеватор» Валерій Коваленко.

За його словами, на оформлення дозвільних документів необхідно 17 млн ​​руб. При цьому на «націоналізованих» елеваторах зараз працюють лише адміністративна ланка та охоронні служби.

«Незважаючи на це, елеватори приведені зараз в готовність для прийняття зерна. Також без державного фінансування і якоїсь допомоги ззовні. Для того, щоб ми зараз лише запустили елеватори і отримали дозвільні документи на всі три елеватори, потрібно 17 мільйонів рублів», – зазначив Коваленко, якого цитують «Новости Крыма».

Він також додав, що в республіканському бюджеті спочатку припускали закласти 210 млн руб на фінансування ДУП «Кримський елеватор», однак коштів підприємству так і не виділили.

«Ми неодноразово зверталися в Мінсільгосп за можливістю додаткового фінансування нашого підприємства. Робили численні розрахунки. Сума, яка була передбачена в бюджеті Криму – 210 мільйонів рублів. Цієї суми в бюджеті немає. На сьогоднішній день на ДУП «Кримський елеватор» у бюджеті передбачено нуль рублів», – наголосив Коваленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук