Росія посилила обмеження на транзит українських товарів через свою територію

ЕкономікаАндрій Стець, 4 липня 20162891
Росія посилила обмеження на транзит українських товарів через свою територію
фото УНІАН

Російська Федерація запровадила додаткові обмеження щодо транзиту українських товарів через свою територію. Про це повідомляє міністерство економічного розвитку і торгівлі України на своєму сайті.

За інформацією відомства, з 3 липня 2016 р. було оприлюднено указ президента Російської Федерації від 01.07.2016 №319, який вносить зміни до указу президента РФ від 01 січня 2016 року №1 «Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації».

Згідно з указом запроваджені додаткові обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів походженням з України.

Указ розширює обмеження транзиту до Республіки Казахастан і на транзит до Киргизської Республіки.

Законодавчі зміни також передбачають повну заборону транзиту товарів «під ембарго».

«Вказані зміни тимчасово можуть викликати повну зупинку транзиту товарів з України через територію РФ, не лише до Республіки Казахстану, Киргизької Республіки, але й до третіх країн», – йдеться у повідомленні.

У МЕРТ України наголошують, що «запровадження Російською Федерацією обмежень щодо транзиту товарів походженням з України є економічно та юридично необґрунтованим та очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі України з третіми країнами, зокрема Центральної Азії».

Як інформував ZAXID.NET, у квітні цього року, Росія повністю блокувала транзит українських вантажів через свою територію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук