Росія скоротила кількість пунктів для пропуску низки видів продовольства з України

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 10 червня 20151980

Россільгоспнагляд з 10 червня обмежив кількість пунктів пропуску, через які може ввозитися м’ясо, м’ясна і молочна продукція, а також сировина і готова продукція з водних біоресурсів з України.

Як повідомляється в листах, направлених службою до регіональних теруправлінь, продукція, що слідувала на адресу російських одержувачів, може проходити через 8 пунктів пропуску, розташованих у Курській, Бєлгородській, Брянській, Ростовській областях, а також у Владивостоці (морський пункт пропуску).

Продукція для Криму допускається через три пункти, розташовані на півострові.

Українська продукція, призначена для одержувачів у Казахстані та Вірменії, буде пропускатися через 7 пунктів в Курській, Бєлгородській, Брянській, Ростовській областях. 9 пунктів в цих регіонах визначені для транзиту української продукції, що слідує на адресу одержувачів країн СНД, Азії та Закавказзя, цитує інформацію Россільгоспнагляду «Интерфакс».

Продукцію, що слідує до РФ з третіх країн транзитом через Україну, пропускатимуть через 7 пунктів.

Як пояснили у Россільгоспнагляді, цей захід спрямований на оптимізацію логістики та посилення контролю при ввезенні та транзиті територією Євразійського економічного союзу з України м’ясосировини, молочної і м’ясної продукції, сировини і готової продукції з водних біоресурсів.

Загалом на ділянці кордону Росії з Україною налічуються 52 пункти пропуску.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук