Росія заборонила імпорт української горілки та пива

Економіка13 серпня 201431702

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) з 15 серпня призупиняє ввезення спиртних напоїв, пива і пивних напоїв низки українських виробників. Термін дії заборони не вказаний.

У Росспоживнагляді заявляють, що при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні горілки, пива і пивних напоїв українського виробництва виявлено неодноразові порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів (невідповідність вимог, що пред'являються до маркування продукції).

Зокрема, на думку росіян, пиво виробництва ПАТ «Оболонь» не відповідало вимогам щодо енергетичної цінності і органолептичних показників. Що стосується пива виробництва ПАТ «Сан ІнбевУкраїна» («Чернігівське», «Рогань», «Stella Artois»,«Taller» та інші) виявлено невідповідність нормативним вимогам, які пред'являються до маркування продукції.

Росіяни також вирішили, що спиртні напої виробництва ТОВ «Українська дистрибуційна компанія» не відповідали за об'ємною часткою спирту і органолептичними показниками. В її портфель брендів входять, наприклад, такі торгові марки, як «Хортиця», «Благов», «Мороша», «Шустов».

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше влада Росії залишила своїх громадян без імпортної їжі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук