Росіяни купили сумський завод з виробництва насосів у іншої російської компанії

Кіпрська компанія H. M. S. Capital Limited, що входить до російської групи компаній HMS Group, яка спеціалізується на випуску промислового насосного і компресорного обладнання, викупила 83,3% акцій українського підприємства з виробництва промислових насосів - Акціонерного товариства «Сумський завод «Насосенергомаш», йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з фондового ринку та цінних паперів.

Згідно з повідомленням, до цієї покупки акції належали іншій російській компанії – «Гідромаш» (також виробник і постачальник насосного обладнання), передає УНІАН.

Російський «Гідромаш» викупив корпоративну частку в сумському заводі «Насосенергомаш» в жовтні 2014 року. За даними реєстру Національної комісії з фондового ринку та цінних паперів, за підсумками 2015 року «Сумський завод «Насосенергомаш» отримав 137,9 млн грн чистого прибутку, що вдвічі більше, ніж за результатами 2014 року.

«Сумський завод «Насосенергомаш» виробляє обладнання для атомної і теплової енергетики, нафтотранспортної галузі (для роботи резервуарів, магістральних нафтопроводів, нафтових терміналів), для роботи НПЗ, хімічної та гірничорудної промисловості. Компанія випускає відцентрові, вільновихрові і вакуумні насоси. Продукція заводу надходить як на внутрішній ринок (наприклад, Южно-Українську АЕС), так і за кордон (наприклад, в Росію і Казахстан).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук