Російська компанія «Агрокультура» передала свої землі на Львівщині «Нашій Рябі»

ЕкономікаО.Г., 9 червня 201519060
Російська компанія «Агрокультура» передала свої землі на Львівщині «Нашій Рябі»

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт», більш відомий під брендом «Наша Ряба», що належить мільярдеру Юрію Косюку, передає свої землі та елеватори у Воронезькій області російській компанії «Агрокультура». Натомість «Миронівський хлібопродукт» отримає землі на Львівщині, які належать «Агрокультурі».

За словами співвласника «Агрокультура» Ігоря Худокормова, пише «Коммерсант.ru», операція буде безгрошовою. Компанії поінформували про угоду зацікавлені відомства уряду Воронезької області.

При цьому, за словами обласного віце-прем'єра Анатолія Співакова, зміниться структура використання земель, що раніше належали «Миронівському хлібопродукту». Український холдинг використовував землі, вирощуючи на них традиційні культури: соняшник, пшеницю і кукурудзу. «Агрокультура», за словами чиновника, буде використовувати землю під вирощування цукрових буряків.

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт»  придбав 40 тисяч гектарів землі і два елеватори у Воронезькій області у 2013 році за $44,3 млн. Холдингу «Агрокультура» належить близько 158 тисяч гектар сільськогосподарських земель у Воронежі, Курську, Липецьку і Калінінграді. В Україні, у Львівській області, їй належить ще 68,7 тис. га. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук