Російська письменниця Людмила Уліцька стане гостем Форуму видавців

Російська письменниця Людмила Уліцька стане гостем Форуму видавців
фото pro-goroda.ru

Відома російська письменниця та громадський діяч Людмила Уліцька буде гостем цьогорічного Форуму видавців, який відбудеться з 10 до 14 вересня.

У доробку письменниці – не один десяток книг, чимало фільмів за її сценаріями. Вона є лауреатом найпрестижніших літературних нагород – Французької пермію Медічі, Російського Букера, Премії Пенне (Італія), Премії Сімони де Бовуар (Франція), Австрійської державної премії та багатьох інших.

Людмила Уліцька є Кавалером Ордену мистецтв та літератури (Франція) та Кавалером Ордену Академічних пальм, Номінантка на Міжнародну Букерівську премію (Англія).

ЇЇ твори перекладені 25 мовами. Серед найвідоміших робіт Уліцкої – повість «Сонічка», роман «Даніель Штайн, перекладач», який став бестселером, «Казус Кукоцького», «Веселий похорон» та інші.

У 2007 році письменниця відкрила Фонд Людмили Уліцької, який підтримує гуманітарні ініціативи.

Нагадаємо, що Уліцька виступала проти анексії Криму, проти спотворення інформації про Україну в російських ЗМІ тощо. 

Уліцька була одним із організаторів Антивоенного конгресу інтелігенції 19 березня 2014 року в Москві.

ГО «Форум видавців» і «Економічний бойкотний рух» дійшли згоди щодо продажу виданих у Росії книжок на цьогорічному, 21-му Форумі видавців у Львові.

«Присутність російських видавців визнана небажаною, тому їх на ярмарку не буде. Українські книготорговельні компанії будуть попереджені про недоречність продажу книжок російського походження в сьогоднішніх умовах. Якщо вони все-таки вирішать торгувати, то будуть зобов'язані маркувати книжки згідно з ухвалою Львівської міської ради від 10 липня 2014 р. Наліпки для маркування забезпечить ГО "Форум видавців", що також контролюватиме дотримання вимог ухвали», - йдеться в спільній заяві «Форуму видавців» і «Економічного бойкотного руху».

«Рішення про придбання книжок лишається за відвідувачами ярмарку, і ми сподіваємося, що вони чинитимуть по совісті і купуватимуть російські книжки лише у випадку крайньої професійної необхідності. Ми рекомендуватимемо одночасно з купівлею російської книги, жертвувати кошти для українського війська», - кажуть ініціатори акції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук