Російська влада вигнала з країни чотирьох польських дипломатів

СвітЛюбко Петренко, 17 листопада 20141270
Російська влада вигнала з країни чотирьох польських дипломатів

Російська влада вислала з країни чотирьох польських дипломатів. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Росії.

На сайті відомства подано коментар Департаменту інформації МЗС Росії у зв'язку з цим інцидентом:

«Питання: ЗМІ Польщі не так давно повідомили про висилку з країни на підставі рішення польської влади декількох російських дипломатів нібито за діяльність, несумісну з їхнім статусом. Офіційні особи в Варшаві це також, фактично, підтвердили. Чи можете Ви прокоментувати, чи планує російська сторона вжити в цьому зв'язку відповідних заходів?

Відповідь: Так, на превеликий жаль, польська влада дійсно зробила такий недружній і нічим не обґрунтований крок.

У зв'язку з цим російською стороною вжито адекватні заходи у відповідь, і низка польських дипломатів вже покинули територію нашої країни за діяльність, несумісну з їхнім статусом».

За повідомленням польського телеканалу TVN24, Росія передала польській стороні відповідну ноту ще у п’ятницю ввечері. У ній вказувалися імена чотирьох дипломатів, «перебування котрих у Росії визнано небажаним». Їм дали 48 годин на виїзд з країни.

Польський міністр закордонних справ Ґжеґож Щетина прокоментував інцидент так: «Рішення Росії про видалення польських дипломатів – це симетрична відповідь. Закриваємо цю справу». Більше він не повідомив жодних деталей, зокрема імен вигнаних дипломатів.

Нагадаємо, що у середині жовтня після шпигунського скандалу польська влада вигнала з країни чотирьох російських дипломатів.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук