Російська ВТБ інвестуватиме гроші у власника українського мобільного оператора Lifecell

Турецька компанія вже має серед своїх власників одну російську фінансову групу

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 7 листопада 20164430
Російська ВТБ інвестуватиме гроші у власника українського мобільного оператора Lifecell
фото ITC.ua

Російська група ВТБ оголосила про досягнення домовленості з російською Альфа-Груп щодо спільних інвестицій в турецьку компанію Turkcell, якій належить 100% українського мобільного оператора Lifecell (читається як «Лайф сел».

«Ця домовленість передбачає намір сторін здійснити інвестиції в турецьку телекомунікаційну компанію Turkcell в зв’язку з можливим збільшенням частки Альфа-Груп в операторі», – йдеться в прес-релізі російської групи.

Деталі угоди не розголошуютьсся, але у ВТБ зазначили, що участь в укладенні угоди відображає прагнення ВТБ ще більше диверсифікувати свої інвестиційний і кредитний портфелі – в цьому випадку за рахунок одного з безперечних лідерів у галузі телекомунікацій на високоприбутковому турецькому ринку, який швидко зростає.

«На думку фахівців ВТБ, передбачувана угода може сприяти збільшенню валютних доходів компанії Turkcell і в перспективі надати додатковий позитивний вплив на її інвестиційну привабливість», – стверджують у ВТБ.

На цей момент Альфа-Груп належить 13,2% акцій Turkcell.

У зв’язку з цим варто нагадати, що Turkcell в липні 2015 року викупила у групи СКМ Ріната Ахметова частку (44,96%) в Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди), якому, в свою чергу належить 100% ТОВ Астеліт (ТМ lifecell) – українського мобільного оператора.

Крім того, Альфа-груп належить 47,9% компанії VimpelCom, яка контролює оператора мобільного зв’язку та інтернет-провайдера – компанію «Київстар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук