Російські депутати виступають за санкції проти України

СвітЛюбко Петренко, 17 червня 20140
Російські депутати виступають за санкції проти України

Росія має намір запровадити санкції проти українських чиновників. З відповідною ініціативою виступив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков.

«Нам потрібно продумати систему санкцій щодо України, в тому числі щодо членів керівництва України, санкцій персонального характеру», - заявив Пушков під час засідання нижньої палати російського парламенту.

На його думку, Росії пора провести переоцінку політики на Україні. «Нам пора закінчувати розмови про партнерство з Україною, поки Україна не продемонструє готовність до такого партнерства», - заявив голова думського комітету.

«В умовах, коли санкції застосовуються багатьма міжнародними гравцями, котрі належать до провідних країн сучасного світу, мені здається, Росія звужує свій зовнішньополітичний потенціал, відмовляючись від цього інструменту», - сказав Пушков.

Депутати «Справедливої ​​Росії», тим часом, пропонують відкликати російського посла в Києві після нападу на дипмісію в Києві. Така ідея була озвучена першим заступником керівника фракції Михайлом Ємельяновим.

«Викликає здивування, що після того шабашу, який українські наці влаштували біля нашого посольства, наш посол і раніше ще в Києві, і він не відкликаний», - зазначив Ємельянов. Він також додав, що настав час діяти рішучіше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук