Російські хакери намагалися отримати доступ до офіційної пошти Сенату США

СвітРоман Ганкевич, 13 січня 20182040
Російські хакери намагалися отримати доступ до офіційної пошти Сенату США
фото The Hacker News
шукають чутливу інформацію, яку можна «злити» у відкритий доступ

Хакерська група Fancy Bear, діяльність якої пов'язують з Росією, проводила тривалу операцію для отримання доступу до листування співробітників американського Сенату. Про це написала Associated Press з посиланням на звіт компанії кіберзахисту Trend Micro Inc.

«Ті ж хакери (Fancy Bear), які проникли у сервери Демократичної партії США, протягом останніх кількох місяців створили умови для здійснення шпигунської кампанії проти Сенату США», – заявили в Trend Micro Inc.

Представник Trend Micro Inc. Фейдек Хаккеборд заявив, що хакери продовжують бути дуже активними у здійсненні підготовчої роботи для того, щоб знову мати вплив на громадську думку. За його словами, вони шукають секретну інформацію, яку можна «злити» у відкритий доступ.

У звіті компанії кіберзахисту Trend Micro Inc. оприлюднені результати підозрілих веб-сайтів, схожих на внутрішню базу електронної пошти Сенату США. За цифровими відбитками, які містилися в конструкції цих сайтів, встановлено, що такі самі використовувалися виключно групою Fancy Bear.

Як відомо, дослідники американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect розповіли, що російські хакери можуть планувати атаки на антидопінгові агентства у відповідь на дискваліфікацію Росії із Зимових Олімпійських ігор. Також повідомлялось, що група Fancy Bear декілька років переслідувала близько 200 журналістів, видавців і блогерів, зокрема із США, України і Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук