Російські музиканти посварились через виступи у Ризі

КультураК.С., 23 червня 201513850

Організатори фестивалю Kubana через численні обмеження у Росії вирішили перенести свій захід у Ригу. У латвійському тепер фестивалі візьмуть участь Лев Лещенко, Земфіра, групи «Браво» і «Ленінград».

В інтерв'ю радіостанції «Говорит Москва» продюсер та чоловік співачки Валерії Йосип Пригожин сказав, що йому соромно за тих своїй колег, які погодилися приїхати в столицю Латвії.

«Продажні, по-іншому назвати не можна. Я їх не засуджую, я не знаю мотиви, з яких вони на це пішли. Але вони роблять все, щоб дискредитувати націю російську, нам назло піти туди. Ми від багатьох дистанціювалися, ми не хочемо в принципі наближатися до цих людей. Народ згуртувався навколо президента, а всі інші жопошнікі просто. Я готовий їм в особистій бесіді висловити свою точку зору», - сказав Пригожин.

Нагадаємо, що минулого року незадовго до фестивалю «Нова хвиля» Латвія заборонила в’їзд Валерії, Олегу Газманову та Йосипу Кобзону. Згодом такі само санкції були впроваджені проти Івана Охлобистіна та Михайла Пореченкова через їх підтримки політики Росії на Україну.

Нагадаємо, що фестивалю Kubana відмовили у проведенні спочатку на Кубані, а потім у Калінінграді. Серед причин називали численні скарги на його «аморальність».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук