«Російські найманці не мотивовані воювати в Україні», - військові експерти

Росія сьогодні не готова вести довготермінову війну з Україною, бо найманці, яких відправляють воювати у зону АТО на сході країни, не є достатньо мотивованими.  

Про це сьогодні, 8 грудня, під час відео-мосту між Львовом та Харковом заявив полковник у відставці, військовослужбовець з багаторічним досвідом Валентин Дейнеко.

«Вони не вмотивовані, бо це не їхня війна. Те, що їх сюди гонять як баранів на забій, відіграє свою роль. Довготермінову війну з такими мотиваціями Росія вести не зможе», - зауважив військовий.

Він також заявив, що сьогодні українська армія є в такому стані, що може повноцінно вести грамотні військові дії на сході країни.

«Ворог запізнився, ми готові дати належну відсіч у цій війні. І за це треба подякувати українському народові, який, минаючи будь-які міністерські пороги чи кабінети, пішов воювати і воює дуже добре», - заявив Дейнеко.

Своєю чергою голова Харківської обласної організації політичних консультантів та  ГО «Слобожанський регіональний центр», полковник у відставці Валерій Дудко заявив, що чим більше російських найманців поїдуть додому «вантажем - 200», тим швидше Путін припинить постачати зброю терористам та відправляти своїх солдатів воювати в Україну.

«Є кілька етапів путінської війни проти України: підняття населення Донбасу проти української армії та збір добровольців на території Росії (особливо на далекому сході та Уралі) з наступною відправкою в Україну для ведення бойових дій. Всіх цих найманців добре стимулюють грошовими винагородами. Але те, що українська армія дає сьогодні належну відсіч і «вантаж - 200» у великій кількості повертається в Росію, це - головний фактор агітаційного характеру, який змусить путінську владу різко змінити курс на припинення участі Росії у війні з Україною», - наголосив Дудко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук