Російські прикордонники відпустили українську журналістку

Журналістку «Громадського ТБ» Анастасію Станко, яку близько опівдня 14 червня затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, російські прикордонники відпустили. Вона вже в Україні.

За словами журналістки, вона приїхала на кордон з Росією, щоб зустрітись з українськими прикордонниками і дізнатись чи можна просто так перетнути кордон, інформує «Телекритика».

«Хотіла побачити як виглядає кордон, мали зустрітись з прес-офіцером, він мав провести нас по лінії кордону і все показати», – розповіла вона.

За словами Станко, разом з кількома місцевими жителями вона вийшла на залізничний місток, щоб побачити кордон, але до неї підійшли російські прикордонники і затримали.

«Затримали тільки мене, місцевих жителів не чіпали. Мені сказали, що я на метр порушила російський кордон», –  повідомила журналістка.

Також вона розповіла, що її затримали приблизно на три години і весь цей час розпитували про Євромайдан та її діяльність.

«Їх дуже цікавила тема Євромайдану. Ставили дуже багато запитань, запитували, що я про це все думаю. Багато розповідали того, що самі знають, наприклад те, що український танк порушив кордон і в’їхав на територію Росії», – додала вона.

Зазначається, що російські прикордонники перевірили телефон журналістки, передивились її останні відеозаписи, повідомлення.

Крім цього, Анастасія Станко запевнила, що фізично не постраждала.

«Поводились зі мною нормально. Але діалогу у нас не вийшло, в своїх аргументах вони використовували інформацію російських каналів. Один з прикордонників сказав, що ми побачимося у Києві, коли вони на танку будуть туди в'їжджати», – додала журналістка.

Нагадаємо, у суботу, 14 червня, Анастасію Станко затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, що на кордоні з Російською Федерацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук