Російські сайти привласнили фотопроект львівського фотографа

Безхатченко Славік став «найстильнішою людиною Петербургу»

Російські сайти привласнили фотопроект львівського фотографа

Російський розважальний сайт Relax.ru розмістив в себе фотопроект відомого львівського фотографа Юрія Дячишина «Slavik’s Fashion». Щоправда сайт назвав львівського безхатченка «Найстильнішою людиною Петербургу». Про це написав у своєму Facebook сам Юрій Дячишин.

ZAXID.NET запитав фотографа, чи буде він протестувати проти такого грубого порушення авторського права. Юрій Дячишин відповів, що вважає це марним.

«Це відбувається постійно. Було більше 2000 публікацій, і це лише ті, про які я знаю. Я виклав це в себе на Facebook просто щоб посміятись і поспостерігати, як львівський Славік мандрує світом», - розповів Юрій Дячишин.

Справді, інший російський сайт розмістив той самий проект, назвавши його «Модні луки від бомжа Андре».

Нагадаємо, що Юрій Дячишин зустрів свого героя у центрі Львова. Фотографа зацікавив незвичний безхатько, який щодня одягає інший одяг.

«Він не просто так міняв одяг, це був його постійний перформанс, він хотів комусь це показати, і те, що на нього звернули увагу, – йому подобалося і приносило задоволення. Тому щоразу, як я його фотографував, він був щасливий», – розповів Юрій Дячишин.

Нині про долю безхатька Славіка нічого не відомо, він просто зник.

Нагадаємо, нещодавно російська сенаторка видала за свою карикатуру українського художника та музиканта Юрія Журавля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук