Російським артистам-пропагандистам

(Шанувальникам Х.Путіна і його "любові" до України)

БлогиІван Варченко , 13 серпня 2014 51
Іван Варченко
депутат Харківської облради

Інші блоги автора

Дорогі і дуже дорогі громадяни пропагандисти! В нелегкому виборі між незалежністю України і імперськими замашками Кремля, ви стали на сторону агресора. Чим в черговий раз довели, що "російський демократ закінчується там, де починається українське питання".

На жаль для мільйонів українців - шанувальників вашого таланту, між мистецтвом і пропагандою ви вибрали останнє. Неприємно, але переживемо. Тим більше, що в Україні, та й в усьому світі, все більш популярними стають інші, наші народні хіти. У тому числі про ваші "цінностях". Пам'ятаєте? Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла ...!

Україна і українці змінилися. Раніше вам часто прощали "безневинне" псевдоінтелектуальне белькотіння про російський мир, дружбу між народами, історичну справедливість, захист російської мови, про Крим і геополітику. Сьогодні ми розплачуємося тисячами життів кращих синів і дочок за вашу "братську любов".

А ви все так же рветеся на наші сцени. Зрозуміло, що український глядач, як дим вітчизни, вам солодкий і приємний. Але нам не потрібні агенти війни, шанувальники вбивць і терористів. Тому ваша діяльність в Україні - небажана.

Деякі з вас вимагають свою частку сумнівною слави "гнаного в Україні діяча". Знаючи відповідь, ви подаєте провокаційні заявки на проведення концертів в наших містах. Розумію, не кожному комфортно в масовці, хоча ви не особливо переживали з приводу колективної участі в антиукраїнській істериці. Але ми готові піти вам назустріч і послати кожного індивідуально.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук