«Росснефть» придбала частку в італійській компанії Pirelli

ЕкономікаІрина Данилів, 19 серпня 20141460

Антимонопольний комітет Італії схвалив операцію з придбання структурами ВАТ «НК «Роснефти» 50% в капіталі холдингової компанії Camfin SpA, яка володіє 26,19% акцій компанії Pirelli & CSpA, повідомляє «Прайм», посилаючись на повідомлення прес-служби російської компанії.

У компанії відзначають, що в офіційному листі відомства вказується, що «операція не призведе до створення або зміцнення до домінуючої позиції, яка суттєво знизить або усуне конкуренцію».

Операція була закрита за рахунок коштів пенсійних фондів і фінансових інститутів, залучених на принципах проектного фінансування за участю «Роснефти», при цьому вартість однієї акції Pirelli & CSpA, згідно з угодою, становила 12 євро.

Після закриття угоди стратегічний фінансовий інвестор номінував кандидатів до ради директорів Pirelli & CSpA, до складу яких, в тому числі, увійшли представники ВАТ «НК «Роснефть».

Домовленість про укладення цієї угоди була підписана в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму, що відбувся у травні 2014 року. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук