Росте Fujikura – росте команда. На двох заводах компанії працевлаштовано вже 2000 людей

Суспільствопромоція, 30 березня 20176610

Fujikura Automotive Ukraine Lviv – компанія із закордонними інвестиціями, що вже більше року успішно працює у Львові, відкриває другий завод. Розширення виробництва сприяє створенню додаткових робочих місць – компанії знову потрібні працівники. Ті, хто обере кар’єру у Fujikura – не прогадають. Адже за рік компанія зарекомендувала себе як відповідальний працедавець. І зарплата 7000 гривень, що на сьогодні є найвищою в регіоні, це далеко не єдина перевага роботи на заводах Fujikura.

Почнемо з того, що для роботи у міжнародній компанії, яка займається виробництвом кабельної продукції для світових автомобільних брендів, не потрібні спеціальні навички. Щойно працевлаштованих людей тут вводять в курс справи завдяки спеціальним навчанням, допомагаючи і в теорії, і на практиці освоїти необхідні ланки виробництва. А курси підвищення кваліфікації як в Україні, так і закордоном, допоможуть вдосконалити свої вміння, щоб досягнути вищих кар’єрних сходинок. Свідчення цього – десятки людей, які починали з роботи біля станка, а зараз займають керівні, відповідальні посади, очолюють бригади і навіть профспілки. Компанія надзвичайно лояльно ставиться до потреб людей, тут прислухаються до їх побажань і допомагають влаштуватися саме на ту ділянку, де кожен може проявити себе найкраще.

Та незалежно від посади і досвіду, всі працівники з першого ж дня роботи можуть користуватися особливими перевагами від компанії Fujikura. Це і безкоштовний транспорт, що довозить на роботу і з роботи та курсує в межах 40-50-ти кілометрів від Львова, це також і якісне харчування на пільгових умовах, і система преміювання, яка стимулює до досягнення кращих результатів. А ще – яскраве дозвілля зі співробітниками, що допомагає знайти нових друзів та гарно провести час у хорошій компанії. Екскурсії Львовом, святкові заходи та спільні зустрічі справді дозволяють відчути себе частиною великої та дружньої команди.

До того ж, команди, яка робить корисну справу. Адже завдяки соціальним ініціативам Fujikura Automotive Ukraine Lviv кожен може долучитися до суспільно-корисних заходів. Таких, як благодійний забіг «Щасливий кілометр», який не лише дає можливість зібрати кошти для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАДИТ, а й дарує море емоцій всім учасникам марафону.

Обирайте міжнародні стандарти праці! З питань працевлаштування на заводи Fujikura телефонуйте щобудня з 9:00 до 17:00 за номером +38 097 126 97 69. Приєднуйтеся до успішної компанії та зростайте разом з Fujikura Automotive Ukraine Lviv.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук