Ростислав Мельник: "Правильна ініціатива - це гарантія дієвої допомоги"

Суспільствопромоція, 22 грудня 2014, 19:20 399 0

Цього разу для батальйону «Львів» Благодійний Фонд Мельника Ростислава Леонідовича закупив у Польщі три машини – Nissan Patrol, Nissan Navara і Mitsubisi, які майстри СТО в Перемишлянах готують для відправлення в зону АТО. Машини підібрані так, щоб їх можна було переобладнати під всюдиходи. Силами місцевих майстрів було проведено повне технічне обслуговування, зовнішнє і внутрішнє бронювання. Вже через кілька днів автомобілі будуть готові до відправки на Схід.

Боєць батальйону «Львів», Володимир, оглядаючи машини, каже: «Наші хлопці в зоні бойових дій часто потрапляють під обстріли, а спеціальної техніки не вистачає. Машини значно підвищать мобільність та безпеку нашої бригади - тепер ми зможемо оперативніше робити зачистки та виявляти сепаратистів».

Майстер-механік СТО Володимир Кулеба розповідає про специфіку переобладнання машин: «Порадившись з бійцями батальйону «Львів», переобладнуємо машини так, щоб підвищити їхню витривалість: замінюємо мотор та внутрішні деталі на потужніші, захищаємо найвразливіші частини автомобілів, міняємо резину на колесах та обшиваємо металом зовні, встановлюємо броню всередині. Працюємо максимально швидко, тому до Нового року плануємо закінчити роботу».

Координатор батальйону «Львів», ректор Львівського державного університету внутрішніх справ генерал-майор міліції  Валерій Середа, за час перебування в зоні АТО побачив на власні очі, наскільки важливим є якнайкращий захист в таких умовах: «Частина батальйону «Львів» спеціального призначення зараз перебуває на Сході України. Дуже важливо забезпечити їх потрібними ресурсами, починаючи від харчів, до спецтехніки. І тут необхідна допомога підприємців. Зараз ми бачимо одну з ініціатив Ростислава Мельника, який профінансував закупівлю автомобілів та їхнє переобладнання. Сподіваємося, що таких ініціатив буде більше, щоб наші бійці могли почуватися захищеними, адже допомоги від держави вони не отримують – всі ресурси зібрані силами волонтерів. Це ще раз доводить, що рушійною силою нашої перемоги є простий народ!»

Керівник фонду, Ростислав вважає, що будь-яку ініціативу треба проявляти правильно: «Дуже багато зараз роблять помилок у бажанні допомогти, не вислухавши тих, хто цього потребує. Ми зробили мудріше - порадились - і вже після цього почали робити те, що від нас залежить. Так, у процесі роботи народилось ще багато ідей по співпраці тилу з діючими батальйонами, які зараз на передовій».

Крім передачі спецтехніки, в програмі співпраці Благодійного Фонду Ростислава Мельника з координатором батальйону «Львів» Валерієм Середою, є ще багато напрямків, які успішно втілюють в життя. Це реабілітація учасників бойових дій в зоні АТО, підтримка сімей бійців у побутових та соціальних питаннях, юридична та психологічна допомога. Завдання фонду - показати приклад дієвої допомоги всім, хто може долучитися до цієї справи!

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук