«Ротшильди» допоможуть рекапіталізувати «ПриватБанк»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 7 травня 201712380
«Ротшильди» допоможуть рекапіталізувати «ПриватБанк»
фото Фокус
Переговори з колишніми власниками «ПриватБанку» проведе Rothschild

На початку травня «ПриватБанк» має намір підписати договір з консорціумом міжнародних компаній на чолі з Rothschild & Co («Ротшильд») щодо переговорів про реструктуризацію кредитів колишніх власників банку. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як наголошується, 13 квітня Наглядова рада банку обрала консорціум компаній в складі Ротшильд, ТОВ «Ернст енд Янг» та ТОВ «Фінпоінт» переможцем конкурсу з обрання компанії для ведення переговорів про реструктуризацію, внесення додаткового забезпечення та відновлення вартості проблемних кредитів, які були надані колишнім кінцевим бенефіціарам «ПриватБанку», для максимізації якості такого кредитного портфелю.

У прес-службі нагадали, що згідно з Меморандумом про економічну та фінансову політику, узгодженим Україною та МВФ, одним із структурних маяків є зобов’язання обрання урядом України до кінця квітня 2017 року міжнародно визнаної компанії, яка буде вести переговори про реструктуризацію, внесення додаткового забезпечення та відновлення вартості проблемних кредитів та позик, які було надано колишнім кінцевим бенефіціарам «ПриватБанку» та пов’язаним з ними особам, для цілей мінімізації витрат держави.

Як відомо, уряд 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про входження держави до капіталу «ПриватБанку», згідно з яким держава в особі Мінфіну стала власником 100% акцій банку. Крім того «ПриватБанк» було докапіталізовано на суму у майже 116,8 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук